Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ha egyszer valamilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egyszer valamilyen furcsa oknál fogva megpróbálnátok szexelni egy meleg sráccal, akkor aktívval vagy passzívval lenne izgalmasabb megpróbálni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 11. 14:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akkor passzív biszex és meleg srácokkal is negatív élményetek volt?
2020. szept. 11. 21:57
 12/16 anonim ***** válasza:
61%

Én aktív vagyok, de kipróbálnám egy lánnyal.


28F, Budapest

2020. okt. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
76%
Én passzív vagyok,inkább meleg mint biszex,de ki próbálnám egy lánnyal,vagy párral,mondjuk sub vagyok,domináns lánnyal,meg a pasijával.
2021. márc. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Voltam biszex sráccal, felállt neki, de nem élvezte úgy a puncim, azért kielégített és jött rá, hogy meleg és passzív. Utána beszéltünk még és kiélte a vágyait.

Egy másikkal is voltam, neki végig állt, és imádta a puncim, élvezte is és én is.

Ha lennék meleggel, akkor dominálnám. Amúgy is vannak még biszex ismerőseim, bár sokuk külföldi, de szeretik a kéréseim teljesíteni. Van, hogy ők ajánlják fel, mondjam mit tegyenek. Nagyon jók és engedelmesek, tudják, hogy ezt szeretem. A kölcsönös bizalom meg van.

2021. máj. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megpróbáltam, 18 évesen. Az első barátomról volt szó, és még ő maga hogy se tudta, vagy nem merte magának bevallani hogy meleg. Ő egyébként passzív, mint utólag kiderült. Hát nem nagyon akart összejönni. Először azt hittem csak a kezdeti para, ami sok fiúnál van. Azért egy idő után fel is állt neki és szexeltünk is... én nyilván nem nagyon élveztem ő se nagyon. Volt hogy kinyalt, az jó volt nagyon. Őszintén szólva elég szomorú voltam akkoriban, azt hittem bennem van a hiba, és annyira lehangolt h nem izgult fel rám, hogy nem hinném h kifejezetten szeretnék meleg férfival lenni bármilyen módon. Nekem kell az hogy amásik fél is szexuálisan vonzónak találjon
2021. jún. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem igazán lehet erre válaszolni, mert a meleg férfi nem fog engem vonzónak találni, szóval fel sem merül, hogy legyen szex.

De játsszunk el a gondolattal... Egy aktívval biztos könnyebb dolgom lenne, mert mert ha kutyapózban bepucsítok, akkor ott "ismerős a terep", (mondhatnám azt is, hogy a segg az segg, de cáfoljatok meg aktívak, ha nem így van), neki jó eséllyel menne, ha nem nézek rá és nem látja az arcom. Meg akkor már a két lyuk közül a puncit is választhatná.

Viszont azt kérdezted, hogy melyik izgalmasabb. Nekem a passzív lenne izgalmasabb, mert ő nincs hozzászokva, hogy dugjon. Úgy képzelem, hogy sok-sok munkám lenne vele, hogy keményen tartsam a farkát. Meg esetleg, ha passzív és meleg, akkor még soha nem volt se lyukban, azon belül punciban sem. Szóval ilyen esetben én szűznek tekinteném, és én szeretem a szüzeket. :)

De aki meleg, az engem meg sem kíván, mivel nő vagyok.

2021. aug. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!