Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kinek mit jelent a szerelem??

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mit jelent a szerelem??

Figyelt kérdés
Nemet kort, köszönöm!
2020. szept. 15. 13:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Részemről a másik elfogadása...
2020. szept. 15. 13:06
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

hahahaha nem elfogadás a szerelem, hanem tévedés!!!

a szerelem egy rózsaszín köd amitől tökéletesnek látod a másikat, megfertőzi az agyadat sokszor csak rá tudsz gondolni, még a fontos dolgok sem érdekelnek, csak ő, megszállottság érzése

aztán ha elmúlik, akkor szembesülsz a hibáival, meg kell tanulnod szeretni, mert a szeretet tudatos dolog, a szerelem pedig nem az!

De ha jobban érdekel, akkor Gary Chapman: Egymásra hangolva, 3. fejezet: A szerelem élménye

elég jól leírja, hogy mi valójában a szerelem


27F

2020. szept. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem létezik szerelem csak kalandok.
2020. szept. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy felfokozott agyi állapot, melyben a hormonok hatására a realitások sokszor a háttérbe szorulnak...de szeretjük ezt az érzést. Illetve sokan. Én már nem, sosem szeretnék szerelmes lenni. Beszűkít, nem vagyok olyankor önmagam, ráadásul előbb vagy utóbb, de jön a kijózanodás 🤔
2020. szept. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja 47/ f.

A szeretet keresem, mert az az igazi boldogság és szabadság.

4# - es

2020. szept. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a szerelem után mindig depressziós vagyok.
2020. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az én koromban (45) már csak egy hormonális jelenséget, amivel szaporodásra próbál minket sarkallni a természet. 5-7 év alatt ez a késztetés elmúlik, aztán ott leszünk kettesben egy idegennel, akivel jó esetben még barátok vagyunk.

Azért még remélem, hogy találok egy olyan nőt, akivel nagyobb veszekedések nélkül le tudjuk együtt élni az életünket, de holmi NAAAAAGY szerelemre már nem számítok.

2020. szept. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szerelem az, hogy folyton ő jár a fejedben, a szíved olyankor hevesebben ver, kellemes, meleg érzés önt el ha vele vagy, illetve ha az ő érdekeit a sajátod elé helyezed. Kb :)
2020. szept. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt, hogy L/28
2020. szept. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha kölcsönös, akkor egy csodálatos mámor.

Ha viszonzatlan, akkor egy fájdalmas vágyakozás

Úgy röviden...

43n

2020. szept. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!