Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért undorodhat valaki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodhat valaki a szextől?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm azt mondja volt már több nővel is, mégis undorítónak tartja.

2020. szept. 16. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Szexuális trauma érte és még nem tudta feldolgozni, vagy homokos, csak nem tudja/akarja bevallani magának.
2020. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudat alatti erős mentális blokkok, gátlások, szorongások, nem megfelelő ún. szexuális fejlődés, szocializációs zavarok.
2020. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Millió oka lehet. Nem a nők érdeklik, nem érdekli a szex, önértékelési zavar, neveltetés, vallásos háttér, stb stb
2020. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Aszexualitás is.
2020. szept. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sok ilyet hallottam már. Lehet, hogy bizonyos embereket csak szimplán nem érdekel a szex, mint mondjuk ahogy valaki nem szereti az almát, vagy nem szeret tv-t nézni. Szimplán olyan tevékenységnek tartja amitől felfordul a gyomra. Nem biztos hogy van különösebb oka.
2020. szept. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Mert gusztustalan dolog.
2020. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
ad #6: hát igen, az egész biológia tulajdonképpen a nyálkás váladékokról szól (ahogy erre már Marcus Aurelius is utalt).
2020. szept. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereti a testiséget, negatív élményei vannak esetleg pl.: sok orvosi vizsgálaton esett át, és amiatt. Erőszak áldozata volt, szülők nem igazán bántak vele jól, stb.
2020. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#1+1, vagy aszexuális. Szexualitás nélkül a szex nagyon indorító lehet.
2020. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt még olyan nővel, akit igazán szépnek látna és akibe szerelmes lenne. A szex nekem is undorító volt szerelem nélkül, bár én nő vagyok, de lehet ilyen beállítottságú egy férfi is.

Ha majd szerelmes lesz és akkor is undorítónak találja, akkor kezdhet aggódni. De nagyobb valószínűsége van annak, hogy azzal kefél, aki összejön neki és nem azzal, akivel szeretne.

2020. szept. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!