Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányokat hogyan lehetne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat hogyan lehetne rávenni vagy rávezetni a cuckold dologra? Volt két éve egy barátnöm akire ráélvezett egy idegen pasi utána meglovagolt közbe fogdosta a pasi is de nem jött be a csajnak.

Figyelt kérdés

2020. szept. 17. 21:26
 1/5 anonim válasza:
79%
Mégis mit képzelsz, azért, mert neked perverz vágyaid vannak, a barátnőd viselje el a megaláztataáokat egy idegentől, pusztán szeretetből? Erre keress fizetős prostit, de ne akard megalázni azt a nőt akit állítólag "szeretsz". Ha annyira vágysz ilyenekre, akkor dugasd meg magad te is és tedd ki az internetre, biztosan mások is szeretik nézni, ahogy téged dugnak.
2020. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Nézd meg, ahogy apád megkúrja anyádat, verd ki rá a redvás fszod, aztán dugd meg te is. :)
2020. szept. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Rávenni sehogy sem tudod ha valaki nem vágyik rá (és tedd át a kérdésedet a szexualitás kategóriában ott naponta van hasonló kérdés). Ha erre vágysz akkor menj swingerbe.
2020. szept. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló el kell hogy szomoritsalak már rávezettem arra hogy más ráélvezzen én meg nézzem közben. És ez nem megaláztatás ugyan is benne van a dologban
2021. márc. 6. 00:25
 5/5 anonim válasza:
Hát szerintem ezt csak te élvezed, ő meg túlságosan szeret téged és belemegy mindenbe. Te kihasználod őt, a szerelmét, a testét. Mivel vetted rá? Manipulációval? Ez csakis rólad szól, a te vágyad, nem az övé, élvezkedj csak!
2021. márc. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!