Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek a folytonos szexéhe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B. Bernadett kérdése:

Mit tegyek a folytonos szexéhességemmel? Valaki tapasztalt hasonlót? Mi segített? 19/L

Figyelt kérdés
Állandóan a szexen jár az agyam. Iskolában is kivétel nélkül minden nap csak arra tudok gondolni, mennyire szeretnék szeretkezni és van, hogy spontán (érintés nélkül) elmegyek. Naponta minimum 2x maszturbálok általában ájulásig. Nem bírom semmivel leállítani/lefoglalni magam. A párommal igyekszek a lehető legkevesebbszer szexelni, 3-4 naponta, de még ezt is kevésnek érzem testileg. Nem merek neki szólni ezekről a dolgokról, félek, hogy előbb utóbb komoly probléma lesz ez és teljesen kétségbe vagyok esve...

2020. szept. 29. 21:15
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

#19 - Ez egy nagyon kedves gesztus, de hozzáteszem, hogy ha azt mondják nekem, hogy "nem" akkor az egy nem. Igenis megkérdezem mindig, hogy szeretné-e, mielőtt hozzáérek. De mostanában csak a "nem" és a "hagyj pihenni" válaszokat kapom tőle. Tehát azóta, hogy kiraktam a kérdést kb egy kezemen meg tudom számolni hányszor csináltuk és ez teljesen megőrjít!


#20 - "Kevés", de szeretném, ha nekem ennyi is elég lenne. 😔 Viszont kezdem feladni, hogy küzdjek ez ellen. Inkább el kéne fogadjam...

2020. okt. 17. 12:16
 22/29 anonim ***** válasza:
83%

" Nem rossz ötlet. Tényleg segítene, de nagyon távol áll tőlem, hogy más fiúval létesítsek intim kapcsolatot a páromon kívül"

Én szülés után lettem ilyen szexőrült.

Ezernyi orvosnál jártam - nem sokra mentem velük!

A férjem pár hónap után kifáradt mellőlem...

Nagyon szeretjük egymást, de mégis meg kellett nyitnunk a házasságunkat - vagy beledilizek.

Én - sajnos - csak ezzel tudlak vigasztalni!

2020. okt. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
77%
Érdemes lenne a tantra felé nézelődni...megtanulni a szexuális energiát felfelé terelni, és másfajta energiává változtatni a felesleget. Ha a második csakrában elzáródás vagy jelentős túlműködés van,akkor a szexuális vágy folyamatos, és az orgazmus sem okoz kelébülést....keressétek rá a csakra energiarendszerre...bocsánat az ezoterikus vonalért, de ez inkább az.
2020. okt. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
49%

20: Miből gondolod, hogy kevés lenne? Ismersz? Megdugtalak már?

Nagyon nehezen megyek el és már rendesen unom magam szex közben a 3. óra végén, mikor sikerül elmenni...

Ez se jó ám.

2021. okt. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés feltevése óta változott valami a szexuális életedben?
2021. okt. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

25: Azóta már vagy 10x beszéltem erről a párommal, néha sírásba torkolva. Elvállalt egy olyan éjszakai munkát (szórakozóhely), ahol néha 14 órázik. Nyilván se ereje, se kedve nincs fél éve.

Mostmár havi 1-2x szexelünk, de mindent leszámítva nagyon büszke vagyok rá, és még mindig nagyon szeretem. Azokon a fázisokon is túl estem amikor azt hittem megcsal; amikor azt hittem nem vagyok elég jó neki; amikor azt hittem már nem tart vonzónak/ undorítónak tart, mert én kezdeményeztem az esetek 90%-ban. De ezek csak rontották az énképem és a kapcsolatom egyaránt. Az egyetlen dolog, ami bevált az az, hogy inkább a kapcsolatom nem-szexuális részeit vegyem csak észre, minél többet megnevettetni a párom, programokra menni és hasonlók.

Az persze nem segített, hogy a barátaimnál (ebben a korban) rendszeres volt a szex téma, én meg már a gondolatától érzelmi rohamot kaptam...😅


Tényleg mindenkinek köszönöm, aki kommentelt és próbált segíteni. Úgy érzem túl sokáig küzdöttem. Túl sokat szorongtam emiatt. Mostmár csak együtt élek ezzel. Nem keresem többet a megoldást, ilyen vagyok, ez az én hibás beállításom.

Mindenkinek kellemes ünnepeket és szép életet kívánok!❤️

2021. dec. 20. 14:26
 27/29 A kérdező kommentje:
Update: igazából folyamatosan megcsalt 2 éven keresztül, azért nem is ért hozzám. Mindenkinek szép életet, kurvára elegem van.
2022. aug. 21. 01:27
 28/29 anonim ***** válasza:
Ó,nagyon sajnálom
2022. aug. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
#27! Hogy derült ki? Együtt vagytok még?
2022. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!