Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Péniszméret vélemény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péniszméret vélemény?

Figyelt kérdés

[link]

Akkor,hogy is van ez, hogy az átlag bőven jó?


2020. okt. 4. 12:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél a nőnek egy mérőszalagot a hüvelybemenethez. Mérj le 27 cm t.

Az eredmény a gyomor és a szívtájék.

Igazi gyönyör.

Aki ezt leírta az életében nem látott nőt.

Nekem 20 cm van. 10 nőből 5 még akkor is azt mondta hogy sok ha óvatos voltam. Alig van nő akivel lehet vadulni ilyen mérettel.

A 15-17 univerzàlis, azzal mindent lehet, nem kell finomkodni.

2020. okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 20 cm, eddig sikerem volt vele, bár nem voltam olyan sok nővel
2020. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%

Nekem 19 van. Csak 2 magas csajba ment bele tövig, és egy csaj akibe éppen csak. A többiekkel mind vigyázni kellett nagyon. Az nem számított ha már volt gyerekük, az csak átmérőben tágítja a hüvelyt. Szerintem egy nő csak akkor szerencsés a 20 felettikkel ha bírják, vagy nagyon rajonganak érte.

Volt olyan szexkapcsim akibe nem ment tövig de megbolondult érte.


Én már túl vagyok néhány nőn. fiatal, idős, alacsony, magas, és különböző tesalkatok. Az az igazság hogy az átlagnak a 16-17 kell inkább. Ha valaki arról álmodik hogy legyen neki 20centise, akkor ahoz még külön arra született nőt is kell találni. Szóval hülyeség.

2020. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Na mit mondtam? Itt mindenkinek 18-20 centis lókukija van. Komolyan mondom még Kongóban is csak 17.9 cm az átlag. Esküszöm ez egy vicc. xD
2020. okt. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Kb olyan hülyeség az egész, mintha azt mondanánk:a kutya sem fog megnézni minket a dizsis előtt egy olcsó kabrióval, csak szupersportkocsi jöhet számításba.

Minden második nőm arra intett: ne toljam be tövig.

Ha fájdalmasan erős erekcióm van sincs 17.

2020. okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!