Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek kicsi cici vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kicsi cici vagy nagy? L

Figyelt kérdés
Biztosan volt már ez a kérdés elégszer,de pasiknál-fiknál nagyon gykori hogy mindenki csak a méretes kebleket szereti, és képes ezzel még meg is bántani.. 18L

2020. okt. 6. 23:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%
A kettő között, de igazából ez majdnem lényegtelen. Nem kell attól félned h senki sem fog veled szexelni csak a mellméreted miatt.
2020. okt. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
81%

Nekem tök mindegy, a popsi és a lábak fontosabbak.

De ha muszáj választani akkor kicsi vagy közepes, formás. És ne legyen akkora mellbimbója ami beterîti az egész mellett. Hát kb ennyi, de azért meg kell mondjam csúnyát élőben még nem láttam.

2020. okt. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
81%

régen a tenyérnyi volt a kedvencem, mostanában elég nagy mellekkel volt dolgom, most úgy fej-fej mellett


mindkettőnek más előnye van, mondjuk én fenék párti vagyok, szóval lehet ezért nem annyira fontos, a lényeg, hogy a partner legyen elégedett velük és lehessen kiélvezni a melleit is!

2020. okt. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
78%

Tök mindegy ha szeretem a "gazdáját"!

A kicsiket is szeretgetni, simogatni, puszilgatni, stb!

2020. okt. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
78%

2es vagyok

Az ki maradt hogy ne legyen komplexusa a melle miatt mert azzal mindent haza vág a csaj. Sajnos a jó mellű lányoknál is elő fordulm

2020. okt. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 StevenUp ***** válasza:
81%

Világ életemben olyan barátnőim voltak akiknek a mellei úgymond a "kisebb" kategóriába tartoztak.

Nem ez alapján választok félre ne értsd de az ilyen nők vonzottak mindig is

2020. okt. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
68%
Nagy
2020. okt. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
71%

A forma és a testarányok fontosak. Magasság, vállak formája stb.


Nagy is lehet sokféle, kicsi is.

[link]

2020. okt. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
53%

A pasik a farokméretük miatt aggódnak, a nők meg a cici miatt. A cicivel annyi könnyebb, ha nagyon nem vagy vele elégedett lehet műtéttel nagyobbítani és szép marad.

DE én azt gondolom fogadd el magad olyannak amilyen vagy. Aki szeretni fog az úgy szeret, ahogy vagy. Nem kell semmiféle idióta elvárásnak megfelelni. Inkább az agyunkat kell tuningolni és a testünket edzeni. Például ha valaki elmés és stílusos az menő, de ha a cicije kisebb de a teste szép, arányos és formás, sportos, az jóbb, mint a nagy csöcsök puha seggekkel. A lényeg fogadd el magad és ha valamin tudsz, azon változtass.

40f

2020. okt. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
56%

Engem a popsi érdekel leginkább, egy nőn.

Az ha jó, akkor minden ok. 👌

F

2020. okt. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!