Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az lehet hogy a lány akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet hogy a lány akivel kavarok azt élvezi hogy nem tudom visszatartani az orgazmusokat?

Figyelt kérdés

Mindig mondja mikor pl. lovagol rajtam hogy még nehogy elmenj stb. de mikor mondom neki hogy mindjart akkor inkabb még rágyorsít

Ha pl szajjal csinalja nekem ugyan ez

Szolok neki hogy nem fogom így bírni, mindjart... aztan erre csak gyorsit de mondja hogy nehogy elmenjek még

Szerintetek ez jatek a részéről?



2020. okt. 7. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2020. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálhatja, mert ő még nincs közel az orgazmushoz.
2020. okt. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de ha begyorsít attol en csaj hamarabb elmegyek ha mar kozel vagyok
2020. okt. 7. 17:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a pakliban, hogy direkt élvezi kontroll alatt tarthat, de az is ő meg pont akkor kezdene belelendülni. Orálnál egyszerű a képlet, kiveszed és nekiállsz dugni. Bírd tovább és amikor még tudod, hogy van benned kraft akkor mond azt mindjárt elmégy ;)
2020. okt. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljétek meg egymás közt, az Isten szerelmére!

Kérdezd meg, hogy miért éppen akkor gyorsít, amikor nem kéred!

Lehet, hogy élvezi az arcodat ebben a pillanatban, lehet hogy saját magát ösztökéli. Vagy más indokból teszi...

2020. okt. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk olyan szoros viszonyba, leginkabb csak szex kapcsolatrol van szó ezert nem folytunk bele annyira melyebben a beszelgetesbe errol se
2020. okt. 7. 17:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csajom is ilyen, sztem sok nőt felizgat, ha kicsit irányíthatja a férfit. Elmondása szerint borzasztóan beindul attól h látja, mennyire "szenvedek" h ne élvezzek el. Másrészt tényleg azt szeretné h egyszerre élvezzünk el, az tényleg jó dolog.

Egyébként újabban kitalálta, hogy "büntet", ha túl hamar elélvezek. A leggyakoribb, hogy abban a pillanatban leszáll rólam és nem izgatja a farkamat se, amitől elég kellemetlen érzés lesz az elélvezés (nincs is igazi orgazmus). A másik taktikája hogy ad egy nagy pofont, és nagyon kiábrándult durcás lesz. Persze ez csak színjáték, de attól még utálom ha ezt csinálja. Vagy az arcomra ül h nyaljam ki, persze a sperma még ott van benne ilyenkor, amit le kell nyelnem. És ilyenek. Elég kreatív. Javasold a barátnődnek, hogy büntessen meg téged ha túl hamar elélveznél. Ennek két előnye van: ő biztos élvezni fogja ezt, benned meg sokkal nagyobb lesz a motiváció, h kontrolláld magad. És hidd el, kellő motivációval rengeteget lehet fejlődni, mióta a barátnőm konzekvensen mindig megbüntet, már nagyon jól bírom a dolgot, persze még így is egy pillanat alatt elélvezek, ha azt akarja, de normál szexet már sokáig bírom..

2020. okt. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Valoszinuleg akivel en szotak ő is hasonló

Èlvezi hogy nem birom visszatartani, csak ő nem buntet ilyenekkel azert inkabb csak beszologat

2020. okt. 7. 17:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek izgató, ha látja, hogy a másik mennyire élvezi. Nyilván azért gyorsít bele, mert felizgul a te gyönyörödtől és nem az a célja, hogy idő előtt elmenj, csak mivel fel van izgulva, ezért gyorsít bele. Egy nőnek nagyon jó érzés a gyors ritmus, de szerintem a férfinek is, pont azért könnyű ilyenkor elsülni.
2020. nov. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!