Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges visszatartani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges visszatartani fiúknál az orgazmust ha lány csinálja?

Figyelt kérdés

Lányokhoz kérdés: Szerinted lenne aki vissza tudná tartani ha szopod, vagy kézzel csinálod?

Fiúkhoz: Próbáltad már visszatartani? Sikerült?

Nem a dugásra vonatkozik a kérdés.



2020. ápr. 17. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem hiszem hogy vissza bírná tartani
2020. ápr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Tehát azt vissza tartani hogy elélvezzek?

Lehet persze.. Meg kell állni 20 mp-re..

Aztan újra folytatni..

Ennyi

F

2020. ápr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
52%
Igen lehet.
2020. ápr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem te csinálod magadnak, akkor nem lehet sehogy. Lehet feszíteni, meg visszatartani, mint a vizeletet, de az lesz a vége, hogy úgyis elsülsz, és nem is lesz olyan jó az orgazmus, amiért nem engeded el magad.
2020. ápr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy ideig lehet, ha más csinálja nekem és még szeretném hogy tartson akkor megfeszítem magam lassan veszem a levegőt stb, de persze ha a partner nem lassít, nem áll meg néha akkor ezt nem lehetbsokáig bírni és ígyis úgyis eldurransz, bar en nem értek egyet az előttem íróval, szerintem az élvezet még csak nagyobb lesz ha nem az elsò adandó alkalommal megy ez az ember :D
2020. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom arra gondolsz, hogy a csaj csinálja, és közbe nem állunk meg. Egyszerű válasz: NEM. Ez olyan, mint a hasmenés. Nem vár sokat, csak jön. Nyílván meg lehet próbálni de semmi értelme. Amikor érzed, hogy most fogsz elmenni, akkor még egy pár másodpercig tudod tartani, de utána már nem. Persze létezik magömlés nélküli orgazmus is, de ahhoz kell kézimunka is. És ugyan úgy elélvez, csak nem jön sperma.
2020. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!