Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Teljesen normális az, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen normális az, ha egy 32 éves férfi a linkelt képen szereplő módon öltözik otthon, fotózza magát és így érzi jól magát? 33F/meleg

Figyelt kérdés

Egyébként a legjobb barátomról van szó, de azt többször a tudomására hoztam, hogy nem tartom egészségesnek ezt a fajta viselkedést. Egyébként éjszakánként annyira hozzászokott a pelenkaviseléshez, hogy nélküle sajnos már ágyba vizelne.


www pont kepfeltoltes pont eu/images/2020/10/16/600viber_image_2020_10_16.jpg


2020. okt. 16. 22:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Annyi végtelenül gusztustalan, aberrált tökcsomagoló textiliát és ezzel kapcsolatos szexuális perverziót látni, hogy esküszöm, ez lenne az utoló, amin az ember kiakad. De tényleg. És senki ne higgye, hogy a saját szexuális normája az másikak számára nem gyomorforgató és érthetetlen. De, az. Mind az.


Egyébként a fiú maga elég helyesnek tűnik, biztos vagyok benne, hogy sokan elnéznék neki ezt a "hülyeségét". Én például százszor jobban viszolygok azoktól, akik mindenáron a Ғaszuk alakját akarják láttatni mindenféle perverz gatyákban. Engem úgyis a popsija, combja, vádlija, hasa izgat fel, mivel engem a test is érdekel, nem csak az a kampó rajta. Kár, hogy a legtöbb 6uzi nem is érti, mi az, hogy test.

2020. okt. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Valaki kirakná ide a jó linket?
2020. okt. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A két " pont " részt átírni két " . " -ra atomfizika?
2020. okt. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Már próbáltam,de kössz... 🙏 Lehet, hogy azért nem stimmel mert telefonról vagyok
2020. okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!