Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány partner számít átlagos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány partner számít átlagos számnak egy ember életében, mennyire mondanád, sok vagy kevés?

Figyelt kérdés

Persze a nulla az elég kevés, de én olyanokra gondolok, akiknek van, ill. volt partnerük.

Más számra gondolsz, ha nőről van szó és másra, ha férfiról, vagy nem számít? A szexuális orientáltságtól függ szerinted, hogy menyi az átlagos partnerszám? Valóban több partnere van egy homoszexuálisnak, vagy ezt csak beleképzelik az emberek?

Ha ránéztek egy idősödő, vagy idős emberre, eltudjátok képzelni, valamikor nagy étvágyú volt a szex terén?



2020. okt. 22. 02:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek olyan kérdések, amelyekre csak a jóisten tudná esetleg a választ.

Gondolom egy bővérű férfi vagy nő akár 100 partnert is könnyedén elfogyaszt az aktív évei alatt, más meg a házastársán kívül szinte alig vagy egyáltalán nem. A többi ember meg e két szélsőség között evickél valahol.

2020. okt. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyénfüggő kinek mi számít soknak vagy kevésnek... aki szűz lányt szeretne annak 1 is sok. Van akinek 3-5 még azt mondja okés, más meg 200-ra is legyinteni fog hogy nem érdekli.

Vannak felmérések erre vonatkozóan, 5-8 körül szokott lenni az ÁTLAG. Ez nem azt jelenti hogy mindenkinek ennyi van, mert az is 5 ha kilenc embernek 1-1 egynek meg 41.

2020. okt. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül függ össze a libidó, az étvágy azzal hány partnere van valakinek. Utóbbi inkább a nyitottságtól függ avagy mennyire tudsz csajozni / mennyire kicsapongó valaki.


Mesélek egy tanulságos történetet... 20-as éveimben az egyik évben hajtottam a mennyiségre - 17 lány "volt meg". Mondani sem kell k.va büszke voltam magamra. Az egyik haveromnak frenkiztem hogy húúúú mennyi csajt, meg hol, hogy szedtem fel őket. Aztán a haverom visszakérdezett hogy na és hányszor dugtam az évben. Nos, a többsége alkalmi egyszeri volt, kevés volt akivel többször is, szóval kb. 50-60 alkalom. A haveromnak "csak" a barátnője volt akivel együtt élt amikor nem volt havija akkor majd minden nap dugtak szóval kb. 300 alkalom.

Na akkor ki a nagyobb kandúr? Aki 17 nőt varrt le, de 50-60x dugott az évben, vagy aki "csak" egyet (s még ráadásul szerette is) de vagy 300x? Hozzátéve azt is, hogy a csaja egy jó nő volt, a 17-ben meg akadt bőven - finoman szólva - nem túl helyeske (hiába na a mennyiségnek a minőség sokszor az ára).

2020. okt. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Nehéz ezt mérni. Nekem van olyan ismerősöm, aki füzetben vezeti a légi győzelmeket. Már kérdeztük tőle azt is, hogy mennyi volt a leghosszabb sorozat, azaz hány különböző nővel volt együtt max 1 nap különbséggel. Azt hiszem talán azt mondta, hogy 4 nap alatt héttel. Olyat is többet ismerek, akik arra hajtanak, hogy a hét minden napján mással legyenek. Szóval vannak célok. Aztán most kering a Jancsós kérdés az 547 nőről, meg van egy videó a neten az egy nyár alatt felszedett közel 100 csajról.
2020. okt. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagot hatra saccolom, a nőknél jelenlegi státuszuk miatt szerintem magasabb. Homikból meg szerintem egy rétegnek van nagyon magas számuk, nevezetesen azok akik elmondták a vilàgnak a másságukat és ezek után nem ismernek gátlásokat.
2020. okt. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
1 lenne az optimális. Válogatós f.sznak kutyában a helye.
2020. okt. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 15-20 teljesen reális
2020. okt. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

100 mint szélsőség. XD

Apám fogadásból egy év alatt majdnem 300 nővel feküdt le. És neko jött össze kevesebb.

2020. okt. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt ember meg em mondja. Eleve ott bukik a mutatvány, hogy nem agyunk egyformák. Van, aki tud/mer ismerkedni, és van, aki nem. Aki jó az ismerkedésben az, szereti is csinálni (hisz mindannyian azt szeretjük, amiben jók vagyunk), aki meg nem tudja eladni magát, örök életében béna marad, és örül annak az egy szem kapcsolatának,amit véres verítékkel összekalapált.
2020. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fogadásból 300 nő? Fene a gusztusát:)
2020. okt. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!