Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a gangbangről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a gangbangről?

Figyelt kérdés
Lányként kérdezem, mert engem már elég régóta izgat, hogy milyen lenne egyszerre több pasival együtt lenni. Valamiért még nem próbáltam ki, pedig lennének rá fiú jelentkezők és nem itt gyakorin, hanem a valóságban! :D Szerintetek megbánnám ha pl 4 pasival csinálnánk? Illetve vajon megértenék-e, hogy popsiba ne csinálják? Vagy nem fogja érdekelni őket, hogy én mit szeretnék?
2020. okt. 25. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Nyugodtan próbáld ki Jenő.
2020. okt. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenre mindig akad partner ne aggódj,még ingyen is.

Kvra nem fogja egyiket se érdekelni hogy te mit akarsz. Viszont Négyszeresére nő a pletyka faktor,és a mai világban hamar kiszivárog hogy .....

Nem azért van rá jelentkező mert hű de jó nő vgy,milyen bevállalós. Hanem hogy ingyen üríthetnek. Amire mindig akad néhány szánalmas partner.

2020. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Popsi nélkül nem az igazi!
2020. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre inkább 2 pasival próbáld ki :) Párommal is úgy kezdtük.
2020. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
A gangbang popsi nélkül nem nagyon képzelhető el. Egy farok a puncidban, egy a szádban, a másik kettő mit csinál. Vered nekik kézzel? Nem lesz nekik elég, amíg van üres lyuk rajtad. Mindhárom használva lesz. Arra is számíts, hogy rád fognak élvezni.
2020. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Gondolatként izgató, gyakorlatban emg szerintem fárasztó.
2020. okt. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Aki szerint könnyű erre partnert találni, az tényleg csak álmodozik róla.

Baromira nem könnyű belevaló pasikat találni. 50000 jelentkezőből 2 ha eljön az jó arány...

Szerintem mindenképpen próbáld ki ha érdekel. Ha letisztázzátok az elején, hogy mik a határok és normál figyelmes pasikkal csinálod biztosan jó lesz és nem akarnak olyat amilyet te nem.

35/F tapasztalattal

2020. okt. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!