Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Szeretnék küldeni egy szexi képet egy fiúnak mivel már ő is elküldte a farkát és együtt is voltunk régebben, de nem tudom hogy milyet és hogy mi tetszene neki. De azért mégis félek neki küldeni hogy nem-e fog ez miatt kurvának tartani vagy bármi ilyesmi. Fiúk ti mit gondoltok erről? És milyen képnek örülnétek a barátnőtőktől?
máj. 10. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Egy olyan aranyos mintás nyitott necharisnyás képnek, amin a fenekét kiteszi a kanapé szélére, amiben van egy üveg anál plug és a puncijából kilóg a gésa golyók zsinórja. Ja igen, és széles vigyorú arccal néz az optikába, hogy ez mind rám vár...
máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Bàrmit ami meztelen...
máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 bolognai a kedvencem ***** válasza:
93%
Nekem az a véleményem, hogy véletlenül se küldj olyan képet amiből felismerhető lennél, mert ha visszaél vele az nagyon kellemetlen lenne.. igazából, ha már küldesz ilyet akkor valami olyat küldj ami erotikus, de nem intim, tehát pl kézzel, vagy egy törkölközővel eltakarod magad ott lent stb..
máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Elküldte a farkát és az szexi volt? 😂
máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Ne küldj semmilyen intim képet a neten! Ez alap. Visszaélnek vele.
máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
53%
A fiúk nagy része azért küld képet a farkáról, hogy így a nő bizalmába férkőzzön es küldjön cserébe ő is intim képeket.
máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Küld el nekem a képet megnézem és akkor megtudom mondani jó lesz -e.
máj. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Tenyleg ezert kuldenek a sracok farokkepet, hogy a lanyok bizaaba ferkozzenek? Szerintem inkabb tiltast es/vagy jelentest kaptnak.
máj. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Küldj egy cicis képet például, ahol az arcod nem látszik, és később sem lesz gondod belőle, ha nem vagy felismerhető.
máj. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Számtalan arra specializálódott csoport van ahová az ilyen képeket, vidiket teszik ki...
máj. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!