Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez a mai világban soknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a mai világban soknak számít? Van okom szégyellni magam, vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy mit kellene gondolnom a viselkedésemről. Volt egy 2 és fél éves kapcsolatom, aminek 1 éve lett vége. Vele veszítettem el a szüzességem. Igazából úgy szerettem volna, hogy életre szóló legyen és akkor még egyszerűen elképzelni sem tudtam, hogy valaha képes leszek mással. De azért azt nem árt megjegyezni, hogy neki is első voltam és igazán sosem voltak nagy élvezetek. Másfél hónapra rá jött egy srác az életembe és ő megmutatta nekem, hogy milyen is a jó szex. Brutálisakat élveztem vele, de neki én csak dugipajti voltam. Aztán sorra jöttek a kisebb komolytalan kapcsolatok. Meg volt egy-két egy éjszakás kalandom is. Ha összeszámolom akkor összesen 7 sráccal feküdtem le és ebből 4-gyel voltam kapcsolatban. (meg volt két srác akivel orálig jutottunk csak). Most rám talált a szerelem egy olyan srác képében, aki gyermekkorom óta barátom és minden ilyen dolgomról tud, a legapróbb vágyakról is. Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy miért nem zavarja. Ez tényleg nem olyan sok? Csak én gondolom túl?


Kérlek privátot ne küldjetek, hacsak nem választ tartalmaz, és ha kérhetem csak normális válaszokat írjatok.



2020. nov. 16. 23:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Öhm... Miért zavarná?
2020. nov. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Azt nem írtad le, hogy mennyi idős vagy mindehhez?
2020. nov. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
22 leszek. 18 voltam mikor először lefeküdtem a hosszú kapcsolatban a sráccal.
2020. nov. 16. 23:55
 4/13 anonim válasza:
100%
Nem zavarja mert szeret, es mostani éned szamit neki,nem a regi:)
2020. nov. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Van akinek sok, van akit egyáltalán nem zavar ha több is lenne. Ez 50-50.
2020. nov. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha hatszor ennyi lett volna és összejönnék veled nem érdekelne. Mit számít ez??? Mi az h "sok"??? Ez egy hülyeség és akit ez érdekel az nem téged és a nőt tiszteli hanem tárgyként kezel. Használati tárgyként, és az értékedet a használtságod alapján állapítja meg. A szűz a vadi-új sokat ér míg az agyonhasznált a kukába való... Egy ember nem használati tárgy és örülj hogy a srácot ez nem érdekli!

Csak azt érdekelné aki lyukasztani akar...

2020. nov. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozik a múltaddal.

Korrekt úriember lehet, aki őszintén szeret.

Becsüld meg!

2020. nov. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor elmondom az én mesémet hátha az segít. A mostani párommal ismertük egymást azelőtt is. Úgymond "barátok" voltunk, de valahogy úgy igazán baráti kapcsolatunk sosem volt. Annál valami több. Ő végig tanúja volt egy kapcsolatomnak ami nagyon borzasztó volt. Engem teljesen kikészített. Megcsaltak összetörtem. Ő vigasztalt. Én is tanúja voltam neki több kapcsolatának is. Volt hogy végignéztem mikor eljöttem tőlük, azt hogy a pasija megöleli és megcsókolja.

Tudtam róla hogy milyen "élete" volt azelőtt. Rengeteg pasi kicsapongo életmód, tipikus rossz lány volt. Aztán megtettem nagy nehezen a lépést amit az agyam nem akart hisz tudta milyen ez a lány. De nem tudtam parancsolni a szívemnek. Összejöttünk, és azóta több mint 2 éve boldogok vagyunk együtt.


Remélem az én tapasztalatom segít neked is megérteni hogy aki szeret nem azért szeret ami a multadban történt , hanem azért aki vagy a jelenben.


Sok boldogságot együtt:))

2020. nov. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kisördög1 ***** válasza:
Egyrészt ez még nem az a mennyiség ami zavaró lenne (bár mindenkinél máshol van a határ), másrészt a múlt az múlt. Lehet neki is vannak hasonló kalandjai és vágyai, teljesen rendben van, ne parázz ezen!
2020. nov. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9


Nincs mennyiségi határ! Semmivel nem leszel jobb, se rosszabb ember attól függően, hogy hány emberrel feküdtél le!!!

2020. nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!