Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Manapság hogyan lehet úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság hogyan lehet úgy párt találni, hosszútávra vagy akár alkalmira, ha szarul nézek ki?

Figyelt kérdés

Emellett nem vagyok túl kommunikatív, nehezen nyílok meg egy idegen nő előtt és nehezen találom velük a közös hangot... bár ez azért is lehet mert nem vagyok vonzó számukra..

Ez egy elégge reménytelen igaz?



2020. nov. 17. 21:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hat most nehezebb, de online van esely.

Ezen kivul ismerettsegi korben kene korbe nezni, baratok bemutathatnanak szingli barátaiknak stb.

Nekem is igy lett csajom.

2020. nov. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 1Léna ***** válasza:
Meg kell tanulnod önmagadat értékelni. Mindenkinek vannak egyéni adottságai, melyek őt egyedivé, különlegessé teszik. Neked is vannak. Nem vagy X, nem vagy Y, Te más vagy. Merj önmagad lenni, legyél büszke a másságodra. Ha elfogadod magad akkor magabiztosabb leszel. Ez vonzó a lányoknak, a férfias férfi. Aki mellett biztonságban érezheti magát. Ehhez nem kellenek látványos izmok, külünleges külső, ehhez egy belülről fakadó belső nyugalom kell. Ezt találd meg! Próbálkozz! Gyakorold a beszélgetést! Ismerkedj! Ha nehezen nyilsz meg akkor kérdezz! Az emberek többsége szívesen beszélget.
2020. nov. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!