Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen lányok/nők lesznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányok/nők lesznek prostituáltak?

Figyelt kérdés
Most leginkább a háznál maguknak dolgozókra gondolok nem az utcaiakra vagy a kényszerítettekre.Ahogy elnézem egyre szélesebb a paletta korosztályban 18-tól egészen vagy 60 éves korig.Rengeteg sok szép lány/nő ,hogy lesznek prostituáltak olyan rossz látni.

2020. nov. 17. 22:41
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

9/


Amúgy nekem olyan képet vetít mintha a nőknek is leginkább már csak a szex lenne a lényeg.Amúgy ha egyáltalán nem élvezik de jól el tudják játszani a pénzért szerintem az elég durva oda adják magukat férfiaknak csak úgy.Egyébként valahol írta egy prostituált,hogy ő anno táncolt és onnan válogatta ki a vendégkörét akikkel amúgy is lefeküdne mert bejönnek neki azok a férfiak.Meg itt is volt ilyen kérdés ki mennyire élvezi és sokan nem nagyon mentek 10/6 alá leginkább 10/8,10/9,10/10 szóval nem hiszem hogy egyik se élvezné amit csinál.Sőt nem egy van amelyikkel mindent lehet csinálni szinte nem hiszem,hogy csak úgy tudná csinálni ha nem lenne megszállott.

2020. nov. 17. 23:31
 12/37 anonim ***** válasza:
70%

Pedig de.

Egyedúl azt élvezik amikor a pénzt megkapjàk.

Voltam prostival, a bàr tulajdonos haverom küldte hozzàm. Beszèlgettünk, egy kolléganője sincs aki èlvezné bàrmilyen jó is a pasi. A dagadt kuncsaftokat pedig csak drog vagy pia hatása alatt képesek elviselni.

2020. nov. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Biztos élvezik azért lesznek drogosok.
2020. nov. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

12/


Mi az,hogy tulajdonos haver?Nem futtatott nőkről beszélek.

2020. nov. 17. 23:58
 15/37 A kérdező kommentje:

13/


Ez most általánosítás mind nem lesz drogos vagy alkoholista,meg ha azok lennének mind akkor szépek se nagyon tudnának maradni.

2020. nov. 17. 23:59
 16/37 anonim ***** válasza:
76%

90%-ok kokainozik elég keményen

De látom teljesen mindegy neked mit írnak, nyilván igazad van és mindegyik prosti élvezetből csinálja amit csinálja, elegáns jóképű férfiakkal. Csak akkor minek írsz ki kérdést ha nem fogadod el a válaszokat?

Áhh mindegy is, retard vagy.

2020. nov. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, te honnan szeded az informàciókat?
2020. nov. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Az álmaiból.
2020. nov. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

16/


Retard kapszula :) te se nagyon tudod elfogadni ha más másképp látja de én legalább nem hülyéztem le senkit :) Egod nagy az biztos nem tűröd ha másnak is lehet igaza vagy más nézőpontja.

2020. nov. 18. 00:33
 20/37 A kérdező kommentje:

18/


Te meg még lehet nem is álmodsz semmi jót :)

2020. nov. 18. 00:34
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!