Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen lányok/nők lesznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányok/nők lesznek prostituáltak?

Figyelt kérdés
Most leginkább a háznál maguknak dolgozókra gondolok nem az utcaiakra vagy a kényszerítettekre.Ahogy elnézem egyre szélesebb a paletta korosztályban 18-tól egészen vagy 60 éves korig.Rengeteg sok szép lány/nő ,hogy lesznek prostituáltak olyan rossz látni.

2020. nov. 17. 22:41
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Rájöttél, hogy a legtöbb nő kur.va. Jó reggelt kívánok! És nem élvezetből csinálják, minden baromságot ne higyjél el! Te élveznéd, ha számodra nem vonzó nőkkel kéne szexelned, vagy esetleeg jókkal, de úgy, hogy azok már a sokadik kuncsaftok a nap folyamán?

2020. dec. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

31/


Abban igazad van,hogy többet hittem a nőkről mint amik.

2020. dec. 16. 10:48
 33/37 anonim ***** válasza:
Jó páran így jártunk. Lényeg, hogy rájöttél: kezdettől fogva hazudtak nekünk velük kapcsolatban.
2020. dec. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

33/


Csak kicsit csalódás a valóság,most nem konkrétan csak a k...rvaságra értem a dolgot,hanem úgy általában. Ugye a médiai is másnak állítja be őket a filmekben meg minden ,aztán meg ha jön egy romantikusabb férfi meg pofára esés van.

2020. dec. 17. 00:10
 35/37 anonim ***** válasza:

Igen ez így van. Minden téren máshogy vannak beállítva. Itt egy kiváló lista a témában:


[link]

2020. dec. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

35/


Én ezt már sajnos régóta tudom :( És látom is ha egy férfi tesz xy valamit egy szar vagy ez meg az ha egy nő ugyan azt arra mindig van valami megengedő cuki magyarázat.Egyébként én mindig mondom mikor mondják,hogy mekkora különbség van nő és férfi között én meg azt szoktam mondani,hogy valójában nincs olyan nagy különbség csak a nők szeretik mártírnak feltüntetni magukat,hogy ők milyen jók.Szóval nőben is és férfiban is van ilyen is és olyan is.Nincs a nemek között sok különbség.

2020. dec. 18. 23:35
 37/37 anonim ***** válasza:
Jól látod a dolgokat.
2020. dec. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!