Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért hisznek egyből extrém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hisznek egyből extrém perverznek a nők mikor megtudják, hogy intim pc-m van?

Figyelt kérdés

Szóval amikor kiderül, elmondom, stb. Egyből azt hiszik, hogy durván perverz vagyok, és olyan igényeim vannak egy nő felé ami nagyon eltér a normálistól.

Mi lehet a megoldás? Vegyem ki? Titkoljam el és csak az akciónál derüljön ki?



#intimpc #nefogazzmertbeleakad
2020. nov. 18. 20:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10


Aztán mégis ott hagynak... Valamivel baj van, akármi is az, nem kompenzálja a farkad, ahogy az látható

2020. nov. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
10: Nem, nemhagynak ott. Mióta van, egyszer sem volt ilyesmi.. de nem ez a lényeg. Hanem, hogy itt mindenki fogyatékos és nemtudja értelmezni a kérdést, vagy csak kötekedni jár fel? A kérdés az ismerkedési fázisról szólt.
2020. nov. 19. 18:12
 13/15 anonim ***** válasza:

"Mondhatni felkelti a figyelmet és növeli az érdeklődést, de csak 1 alkalomra, ugye. Mivel én komolyat szeretnék, nem olyat aki kíváncsi, hogy milyen érzés, így elég nehézkes a dolog."


Hát oké...

2020. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A kérdésre pedig a válasz egyszerű, olyanok tesznek vasat a farkukba, akiknek pszichológiailag vannak érdekességei. Nem nevezlek bolondnak, szeretem a PC-t, de a farkamba sose tennék.


Nos, ennyire egyszerű. Nincs egy lapon egy alkar tetkó, meg a farok PC.

2020. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert egy extrém érzékeny testtájat tettél ki szándékosan nyilvánvalóan fájdalmas "élménynek" önként (de dalolva azért talán mégsem(?)), tehát gyökeresen máshogy működsz a farkaddal való bánásmódot illetően, mint amit az átlagnő megszokhatott (tudom: az 'átlagnő' nem létezik)

Nőként bennem is felmerülne, hogy ha te magaddal azt tetted, mert.... (...?), akkor tőlem vajon mi esne jól neked? Mennyire igényelsz gyöngédséget vagy mennyire kattansz a fájdalomra? Akarnám / tudnám azt adni, ami jólesik, és ezt vajon mindketten élveznénk? Stb., stb. - bennem ilyen gondolatokat indítana el, ha elárulnád, hogy mit hordasz és hol. Orrpiercingem nekem is van, még senki nem tippelt perverznek miatta.:) N40

2020. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!