Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kedves férfiak titeket mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak titeket mi izgat fel legjobban ? mi az amit szívesen ki próbálnátok egy nővel de nem mernétek neki elmondani ?

Figyelt kérdés

lassan 6 éve vagyunk együtt párommal nagyon aktív szexuális élettel

a lángot bizony muszáj fent tartani de az összes kártyám ki terítettem már neki

szeretném ha én adnám meg neki amire vágyik és nem más.

ötleteket várok

Férfiaktól nem fiúktól!



2020. nov. 19. 13:32
1 2 3
 21/28 kisördög1 ***** válasza:
Nem könnyű, csak könnyebb, mint szóló lányt. Gyors ránéztem vas megyére, azért vannak keresgélő csajok / párok, persze ez még nemjelent semmit.Keresgélők mindenfelé akadnak.
2020. nov. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

igen keresnek de lehet nekem nagyok az elvárásaim

nem topmodell csajt keresek de azért legyen foga meg nézze ki valahogy és legyen benne élet :)

2020. nov. 19. 16:14
 23/28 anonim ***** válasza:

Nyugati részen is vannak azért akik tényleg párokat keresnek vagy csak nőket pár mellét.

Mi is ezen a részen lakunk (ami rajtatok nem segít mert a párom ilyen téren nagyon konzervatív sajnos...) és a régi profilommal gyors felnéztem az oldalra a 18 és 34 közöttieket keresve csak a nagyobb városokban a nyugati részen volt több pár és nő találat is. A Sopron-Győr Szentgothárd-Zalaegerszeg sávot néztem csak. Ezeken a részeken a gysev vonalokon lehet gyorsan közlekedni. Persze még mindig sok a kamus, vagy talán több is mint pár éve volt, de azért lehet találni. Abban a városban ahol mi lakunk van 3 pár akik normálisnak néznek ki a profil alapján és korban és alkatban is passzolnának, persze kamusok is lehetnek.

Próbálkozzatok ti is. Meglepheted párod egy Szilveszteri négyessel ha időben elkezded szervezni.

2020. nov. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
26%
pl:mélytorkos torokdugás,kikötözés,stb.40f
2020. nov. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Meghívlak benneteket egy négyesfogatba! :)
2020. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Lábfétises dolgokat, domináns dolgokat kipróbálnék egy nővel.
2020. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem dugás közben fingjál jó büdöseket neki!
2020. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

25ös valóban ? beszélhetünk róla


a lábfétis nem annyira jön be neki de a szép zoknikat szereti :D


kedves utolsó inkább a te szádba finganék! :)

2021. febr. 5. 15:08
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!