Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon ciki édeshármas, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki édeshármas, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy fiú ismerősöm győzködött már egy ideje hogy ő és baratnoje keresnek +1 főt és olyan szeretne akit csinosnak talál és ismernek is valamennyire (srácot régebb óta ismerem mint a csajt), én beleegyeztem de őszintén kicsit tartottam tőle hogy mi vár majd rám. Az elején minden rendben indult, csajszival egymassal is foglalkoztunk, aztán a srác magához nyomta a fejemet hogy sz*pjam le. Eközben a lány csak ott ült mint valami bokor, de nyilván ilyen helyzetben nem fogok megállni hogy na beszéljünk, váltsunk stratégiát. Aztán nagyon kellemetlen lett a helyzet, amikor persze a csaj és köztem ment a show, de a srác vele alig foglalkozott, ráadásul velem élvezett el.


Most ez így mi volt? Miért csinálna ilyet bárki is? Hiába írtam a csajnak, távolságtartó és nem igen válaszol, a srác meg mintha mi se történt volna, sőt meg írta is hogy nem semmi este volt és egy álma vált valóra ezzel stb. Üljünk le beszéljük meg? Vagy nekem ehhez már semmi közöm? Azon elmélkedek lehet nekem kellett volna visszavenni, vagy nem tudom.


Volt már veletek ilyen? Hogy lehet a feszültséget oldani ilyen helyzetben?

Eléggé ugyanolyan körökben mozgunk, gaz lesz ha ez a hangulat ilyen marad köztünk.


22L



2020. nov. 25. 16:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt a pasi volt a barom.

Valószínűleg csak meg akart dugni és ürügyet keresett.

Azért ez elgondolkodtató olyan szempontból, hogy milyen lehet a szexuális életük...

2020. nov. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a hibás. Belekezdtek valamibe, úgy hogy nem tisztázták a játékszabályokat. Egyébként gyakori, hogy az egyik fél féltékeny lesz.
2020. nov. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Jobb kimaradni a folytatásból. Vsz. a csaj is menet közben jött rá, hogy neki nem OK a dolog.
2020. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy sokszor nekem is emlékeztetnem kellett magam hogy van ott rajtunk kívül más is de én igyekeztem figyelni erre, azzal meg nem tudtam mit kezdeni hogy folyton velem foglalkozott.
2020. nov. 25. 17:09
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ebből is látszik, hogy ilyen esetben nagyon is arról van szó, hogy engedélyes egcsalást szeretne az egyii fél, vqgy mindkettő.
2020. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Még ha tegyük fel, hogy a kérdező vonzódik a lányokhoz is. (amit egyébként leírt, hogy nincs így) ezzel akkor se lenne semmi gond szerintem.

A kérdésre válaszolva, én kimaradnék a megbeszélés részből, a pár rendezze le maga között.

2020. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szabad sosem kapcsolatokba belebújni, ha hármasozni akarsz. Egyébként az is lehet, hogy nagyon bejössz a fiúnak, és ezt a stratégiát találta ki, hogy megdugjon úgy, hogy a barátnőjét is megtartsa, és még titok se legyen belőle.
2020. nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Ez érdekes felvetés egyébként mert sose tűnt fel ezelőtt hogy tetszenék neki úgy.

2020. nov. 25. 17:54
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan egyedi sztem az eset. A legtöbb kezdő beleesik a hibába. Mi már sok éve voltunk együtt a barátnőmmel elég nyitottak voltunk mikor elmerészkedtünk egy swingerbe és hasonlóan félresikerültek a dolgok. Mondjuk mi utána meg tudtuk beszélni és egyikünkbe se maradt rossz érzés, de másodszorra már sokkal jobban megterveztünk mindent. Nekem amúgy az tetszik ha mindig két ember kényeztet egy harmadikat. Az nem jó, ha az egyik fél csak ül és néz (bár tudom h valaki pont erre izgul).

Azért ha nem biszex a másik két résztvevő úgy egyébként sokkal nehezebb a helyzet ezt kivitelezni

2020. nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz ezen megbeszélni? A pasi szexuális kultúrája nulla. Ők 1-2 hónapon belül szakítani fognak.
2020. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!