Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon ciki édeshármas, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki édeshármas, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy fiú ismerősöm győzködött már egy ideje hogy ő és baratnoje keresnek +1 főt és olyan szeretne akit csinosnak talál és ismernek is valamennyire (srácot régebb óta ismerem mint a csajt), én beleegyeztem de őszintén kicsit tartottam tőle hogy mi vár majd rám. Az elején minden rendben indult, csajszival egymassal is foglalkoztunk, aztán a srác magához nyomta a fejemet hogy sz*pjam le. Eközben a lány csak ott ült mint valami bokor, de nyilván ilyen helyzetben nem fogok megállni hogy na beszéljünk, váltsunk stratégiát. Aztán nagyon kellemetlen lett a helyzet, amikor persze a csaj és köztem ment a show, de a srác vele alig foglalkozott, ráadásul velem élvezett el.


Most ez így mi volt? Miért csinálna ilyet bárki is? Hiába írtam a csajnak, távolságtartó és nem igen válaszol, a srác meg mintha mi se történt volna, sőt meg írta is hogy nem semmi este volt és egy álma vált valóra ezzel stb. Üljünk le beszéljük meg? Vagy nekem ehhez már semmi közöm? Azon elmélkedek lehet nekem kellett volna visszavenni, vagy nem tudom.


Volt már veletek ilyen? Hogy lehet a feszültséget oldani ilyen helyzetben?

Eléggé ugyanolyan körökben mozgunk, gaz lesz ha ez a hangulat ilyen marad köztünk.


22L



2020. nov. 25. 16:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

És komoly kapcsolatra?

Ha elhagyná a másik lányt mert veled szeretne lenni egy normális kapcsolatban?

2020. nov. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Kapcsolat az mehetne részemről
2020. nov. 27. 21:53
 23/24 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a lánnyal! Ő tud arról, hogy a srác kettesben szeretne találkozni veled? Mert akkor egyértelműbb lenne a helyzet.
2020. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy tudja
2020. nov. 28. 22:14
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!