Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Transz lányként szerintetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transz lányként szerintetek, bunkóság így ismerkedni?

Figyelt kérdés

Röviden előzményként, én titkolom a transzságom, mivel teljesen átlagos nőként nézek ki és élek. Nem szeretek ezzel foglalkozni, illetve félek az emiatt történhető rossz dolgoktól, így inkább ugy döntöttem, annó 18 évesen, elköltözök otthonról és újj életet kezdek ezt a dolgot magamról titkolva.

De én is emberből vagyok, szeretnék egy párt magam mellé. Ismerkedés terén, szerencsére nincs gondom, mert a munkámból adódóan sok emberrel találkozom és beszélgetek egy nap és egy kedves, szép lány (nem egóság, tényleg nem kell panaszkodnom, jól nézek ki) könnyen megtetszik a férfiaknak és elkezdenek kezdeményezni. Az elején azt csináltam, egyből elmondtam Nekik, mi a helyzet velem... ezek után minden eggyes alkalommal offoltak.. esélyt se adva, hogy eggyeltalán megismerjenek. Így amíg ezt csináltam nem is lett kapcsolatom sose. Végül kerestem és összejöttem egy olyan sráccal, Aki kifejezetten az ilyen "nőkhöz" vonzódik.. mondanom sem kell eggyeltalán nem voltam boldog Vele, egyszerűen nem tetszett, hogy szereti a transz dolgot és nem egy egyszerű nőként tekint rám. Végül 2 évig eggyütt voltunk, de nekem nagyon pokol volt... majd ott hagytam. Utána volt még egy pasim, Akinek szintén bejött az ami vagyok, mert hogy milyen izgi stb., de váltig állitotta igazi nőként szeret.. szintén egy idő után jött az elötte lévőnél fent álló rossz érzés, így megint szakítás lett... és megfogadtam, többet nem kezdek ilyen férfival.

Újra elkezdtem pasizni, folyamatos visszautasításokat kapva. Majd kínomban elkezdtem azt, hogy nem mondtam el egyből, hanem csak 1-2 tali, randi után... Azért, hogy legalább adjanak nekem esélyt, megismerjenek, elérjem hogy érezzenek irántam valamit és így reménykedve ha megtudják, szeretni fognak már annyira, hogy ezen túltegyék magukat vagy legalább megfontolják, hogy ez Nekik belefére-e vagy sem. De ettől meg borzalmasan bunkónak érzem magam, hogy úgymond hazudok magamról...

Eddig 2 ilyen eseten vagyok túl, persze mind a ketten utána kedvesen, de offoltak. Amivel itt nem is volt gondom, mert legalább megkaptam az esélyt. A srácok is azt mondták, egyből nemet mondtak volna ha ezzel kezdem, így megértették, hogy nem mondtam el egyből.


Szerintetek ez így bunkóság?... Vagy folytassam? Vagy egyből öncsem le rájuk a hideg zuhanyt és várni a csodát?



2020. dec. 6. 13:56
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
60%
Az. Mégpedig óriási!
2020. dec. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
64%

"Eddig 2 ilyen eseten vagyok túl, persze mind a ketten utána kedvesen, de offoltak. Amivel itt nem is volt gondom, mert legalább megkaptam az esélyt. A srácok is azt mondták, egyből nemet mondtak volna ha ezzel kezdem, így megértették, hogy nem mondtam el egyből."

Ezek alapján nem bunkóság. A csávók is jól reagálták le, és te is megkaptad az esélyed. Ez így mondhatni fair.

2020. dec. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
68%
Aztán majd összefut valakivel, aki nem fogja ilyen jól lereagálni...
2020. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván lesz ilyen is, ennek ez a kockázata.
2020. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
26%
Hát, haver, ha én tapintás útján jönnék rá, hogy mi vagy, akkor garantáltan a mentő vinne el. Már ha valahogy hívni tudod őket...
2020. dec. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ezt illik az elején közölni
2020. dec. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem egyáltalán nem bunkóság, teljesen korrekt, amit csinálsz. Ne érezd magad kellemetlenül, hiszen nem hazudsz magadról. Te annyit állítasz magadról, hogy nő vagy és ez nem hazugság. Ha azt állítanád magadról, hogy cisznemű vagy, akkor hazudnál, de gondolom, nem ez a helyzet.
2020. dec. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
87%
Pedig ezt illik az elején közölni. Neked se esne jól ha kezdeményeznél egy srácnál és később kiderül róla, hogy valójában transz. Vagy aszex. Vagy meleg. Nem a legjobb párhuzamok... de lényeges infók.
2020. dec. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
82%
Csatlakozok az elottem levokhoz, illene az elejen kozolni. Sokan nem túl nyitottak a transzok fele, ezzel sajnos nem tudsz mit kezdeni. Akik meg igen, azok biztos high ertekelnek az oszintesegedet, hiszen ezzel lényegében kockazatot is vallalsz az #5-os fele emberek miatt.
2020. dec. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem veszélyesebb is így ismerkedni, mert ha a férfi tényleg "belédzúg" ez alatt a pár randi alatt, akkor akár dühös is lehet, ha színt vallassz neki.


És igen, egy kicsit bunkóság, de hallottam már ezerszer rosszabb dolgokról is (egy csomóan pl csak az után mondják el, hogy transzok, miután leszopták a pasit, ami akkora megtévesztés, hogy már-már nemi erőszak kategória).


Talán könnyebb lenne úgy ismerkedni, ha csak olyanokkal mennél el randizni, akik már alapból ismernek. Ha tudják, hogy milyen személyiséged van, és ez alapján már kedvelnek annyira hogy randizni akarjanak veled, akkor talán jobban is fogadják ha kiderul, hogy transz vagy.

2020. dec. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!