Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Transz lányként szerintetek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transz lányként szerintetek, bunkóság így ismerkedni?

Figyelt kérdés

Röviden előzményként, én titkolom a transzságom, mivel teljesen átlagos nőként nézek ki és élek. Nem szeretek ezzel foglalkozni, illetve félek az emiatt történhető rossz dolgoktól, így inkább ugy döntöttem, annó 18 évesen, elköltözök otthonról és újj életet kezdek ezt a dolgot magamról titkolva.

De én is emberből vagyok, szeretnék egy párt magam mellé. Ismerkedés terén, szerencsére nincs gondom, mert a munkámból adódóan sok emberrel találkozom és beszélgetek egy nap és egy kedves, szép lány (nem egóság, tényleg nem kell panaszkodnom, jól nézek ki) könnyen megtetszik a férfiaknak és elkezdenek kezdeményezni. Az elején azt csináltam, egyből elmondtam Nekik, mi a helyzet velem... ezek után minden eggyes alkalommal offoltak.. esélyt se adva, hogy eggyeltalán megismerjenek. Így amíg ezt csináltam nem is lett kapcsolatom sose. Végül kerestem és összejöttem egy olyan sráccal, Aki kifejezetten az ilyen "nőkhöz" vonzódik.. mondanom sem kell eggyeltalán nem voltam boldog Vele, egyszerűen nem tetszett, hogy szereti a transz dolgot és nem egy egyszerű nőként tekint rám. Végül 2 évig eggyütt voltunk, de nekem nagyon pokol volt... majd ott hagytam. Utána volt még egy pasim, Akinek szintén bejött az ami vagyok, mert hogy milyen izgi stb., de váltig állitotta igazi nőként szeret.. szintén egy idő után jött az elötte lévőnél fent álló rossz érzés, így megint szakítás lett... és megfogadtam, többet nem kezdek ilyen férfival.

Újra elkezdtem pasizni, folyamatos visszautasításokat kapva. Majd kínomban elkezdtem azt, hogy nem mondtam el egyből, hanem csak 1-2 tali, randi után... Azért, hogy legalább adjanak nekem esélyt, megismerjenek, elérjem hogy érezzenek irántam valamit és így reménykedve ha megtudják, szeretni fognak már annyira, hogy ezen túltegyék magukat vagy legalább megfontolják, hogy ez Nekik belefére-e vagy sem. De ettől meg borzalmasan bunkónak érzem magam, hogy úgymond hazudok magamról...

Eddig 2 ilyen eseten vagyok túl, persze mind a ketten utána kedvesen, de offoltak. Amivel itt nem is volt gondom, mert legalább megkaptam az esélyt. A srácok is azt mondták, egyből nemet mondtak volna ha ezzel kezdem, így megértették, hogy nem mondtam el egyből.


Szerintetek ez így bunkóság?... Vagy folytassam? Vagy egyből öncsem le rájuk a hideg zuhanyt és várni a csodát?



2020. dec. 6. 13:56
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hát igen, jobb az öszinteség..

Igyekezni szoktam megismerni elötte a férfit annyira, hogy ne keljen olyantól tartanom, mint amit az #5 írt. Elégge megválogatom kiben bizzak meg ennyire, ha úgy ítélem meg, nem biztos toleráns személy vagy else kezdek semmit vagy lerázom valami mással. Illetve ugyse hagynám, hogy már előre letapizzon... olyan sajna volt már, hogy hagytam egy csók elsüljön, de védelmemre mondom, olyan szinten elvarázsolt a pali, hogy világomat nem tudtam.


Amikor ezt az életet választottam, hogy márpedig igenis úgy fogok élni, ahogy boldog leszek tudtam, hogy ilyen dolgok fognak rám várni, hogy 99% visszautasítanak, hogy ha megtudják bánthatnak. Ez ilyen ezzel jár.

2020. dec. 6. 16:00
 12/37 anonim ***** válasza:
70%

"tudtam, hogy ilyen dolgok fognak rám várni, hogy 99% visszautasítanak, hogy ha megtudják bánthatnak. Ez ilyen ezzel jár."

Nem. Az az "ilyen, az jár ezzel", ha te nem vagy hajlandó fejben a helyén kezelni a dolgot.

Meg kell értened, hogy a legtöbb férfi számára te nem vagy nő. Nem, senki nem akar a kis lelkedbe gázolni, de a férfiak (és hangsúlyozom, férfiak - nem pasikák, nem selyemfiúk, nem cicukák, nem papucsállatkák) számára ha valaminek pöcse van az férfi. Minket, férfiakat nem az érdekel, te minek vallod magad. Ha kukid van, akkor mi nem nőként tekintünk rád, és mivel a férfiak többsége nem homoszexuális, ezért ha váratlanul lesmárol valaki, akinek kukija van, az öklendezéssel és/vagy veréssel jár.

Hangsőlyozom: ez nem azért van, mert téged bántani akar bárki, hanem mert a természet úgy teremtette meg a férfiállatot (legalábbis a nagy részét), hogy nőt akar dugni. Nem kecskét, nem gyereket, nem almáspitét. És nem férfit.

Szóval alapvetően ne magadat emészd, és ne a férfiakat szivasd (szó szerint se meg átvitt értelemben se). Próbálj olyan körökben mozogni, ahol hozzád hasonlók akadnak. Ha amúgy is csinosnak tartod magad, akkor úgyis találsz magadnak valakit előbb-utóbb.


Ha megéred. Mert ha meglepsz valakit, aki rosszul viseli... Érted.

2020. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
17%
#12: Ha nem akarsz a „kis lelkébe” gázolni, akkor inkább dugulj el és – ahogy ti szoktátok mondani – „csináld a négy fal között” a transzfóbiád!
2020. dec. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
96%

Szia, transz nokent valaszolok.


Igazabol nem ertem mit szeretnel.


"Végül kerestem és összejöttem egy olyan sráccal, Aki kifejezetten az ilyen "nőkhöz" vonzódik.. mondanom sem kell eggyeltalán nem voltam boldog Vele, egyszerűen nem tetszett, hogy szereti a transz dolgot és nem egy egyszerű nőként tekint rám."


Most megis mit szeretnel? Volt egy pasid, aki szeretett es nem, hogy oke volt neki, hogy transz vagy, hanem kimondottan tetszett neki. Mi lett volna a helyes viselkedes? Ha folyton a tudatodra adja, hogy te igazabol biologiailag pasi vagy meg te sose fogsz szulni? Ahelyett, hogy orultel volna, hogy vegre van egy pasi, akinek a szemeben no vagy es teged ugy szeret ahogy vagy.


Egyebkent nekem is az a tapasztalatom, hogy vannak pasik, akiknek ez kimondottan bejon, mint a volt pasid. Ez kb. par % itthon, akik tenylegesen parkapcsolatot akarnak (meg van vagy 10% akik megfektetni titokban meg akarnak, ha jo csaj vagy, de felvallani sose fognak). A pasik majdnem 100%-nak meg parkapcsolatra sose kellene egy transz no, meg ha modell teste van meg tokeletes szemelyisege sem.

2020. dec. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
89%

#13: Tisztázd magadban a transzfóbia jelentését, kérlek. Semmi bajom velük, nem akarom kipusztítani őket, nem érdekel, ha élnek, az sem ha házasodnak, sőt, az sem, ha baráti kapcsolatom van velük, legyen akármilyen nemű. Leszarom, hidegen hagy.

Azt viszont ne akard nekem megmondani, hogy milyen a szexuális ízlésem. Ahogy én sem akarom neked megmondani! Én vagyok fób? Ne nevettesd már ki magad! Hisz épp te vagy az, aki meg akarod nekem szabni, hogy milyen kéne hogy legyen a szexuális preferenciám!

2020. dec. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
15%

#15: Én tisztában vagyok a transzfóbia fogalmával, akinek tisztáznia kellene magában, az te vagy. Itt van hozzá egy kis olvasnivaló: [link]

Különös tekintettel erre a részre:

„A transzfóbiának számtalan formája van. Kifejezésre lehet ezeket juttatni szándékosan és önkéntelenül is.

A társadalomban jelen lévő transzfóbia tíz jele:

[...]

Azt gondolni a transzneműség rendben van, de közben kizárni transz emberrel való randizás lehetőségét.”

Ha ezek után még mindig nem értenéd, mi a különbség preferencia és transzfóbia között, akkor elmagyarázom:

– Nem tetszik, hogy valakinek farka van és nem puncija és ezért nem jönnél össze vele: preferencia, teljesen rendben van

– Nem tetszik, hogy valakinek műtéti úton korrigált nemi szerve van és ezért nem jönnél össze vele: preferencia, teljesen rendben van

– Nem tetszik, hogy valakinek nem tipikusan nőies az alkata és ezért nem jönnél össze vele: preferencia, teljesen rendben van

– Nem tetszik, hogy valakinek tipikusan férfiasan mély hangja van és ezért nem jönnél össze vele: preferencia, teljesen rendben van

– Nem tetszik, hogy valaki transznemű és ezért nem jönnél össze vele: transzfóbia és nagyon nincs rendben

2020. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
45%

Nevetséges (szervezeti értelemben)lmbtqi+ csűrés-csavarás, fából vaskarika.


Magyarázd már meg, mi a különbség aközött, ha valakinek

Nem tetszik, hogy valakinek farka van és nem puncija és ezért nem jönnél össze vele


ill., hogy


Nem tetszik, hogy valaki transznemű és ezért nem jönnél össze vele.


Semmi.

2020. dec. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
43%
#17: Ha valaki tetszik neked, majd miután bevallja neked, hogy transznemű, elfordulsz tőle csak azért, mert transz? Ha igen, akkor most tedd fel újra a kérdést.
2020. dec. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
80%
Nem azért, hanem mert kukija van, bazze!
2020. dec. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
24%
#19: Ez teljesen rendben van, de ettől még nem kellene transzfóbnak lenni. Segítsek kikeresni a 12-es hozzászólásodból a transzfób mondatokat, vagy menni fog egyedül is?
2020. dec. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!