Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt olyan nő, aki attól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki attól tart, hogy a különleges szexuális igényei miatt nem talál komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, mint valamilyen különleges fétis, vagy swinger kedvelés, stb...

Megszerette egyedülállóként, vagy az előző kapcsolatában és nagyon hiányozna neki, ha komoly kapcsolatban nem lehetne.

Mi az és hány éves vagy?



2020. dec. 20. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Úgy látom ez nem jött be. :D
2020. dec. 22. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Aki a swingert, a többesek világát megszerette az könnyen talál magának párt... - nevezetesen a swingerből :) ugyebár nem csak nők járnak oda, hanem a férfiak egy része is "ezért" megy. Sőt, inkább az a gyakoribb, hogy van aki "túlgondolja" az ottani együttlétet és próbál telefonszámot, elérhetőséget kérni/adni klubbon kívüli találkozóra, következő alkalommal történő kíséretre stb. Az egyik ismerősöm mesélte reggelre vagy 5 telefonszám van a zsebében - s végzi kukában a sok papírfecni, mert nem akart velük kontaktot cserélni

Tanács: ha ismered a swingerek világát akkor ott keresel. Felesleges a neten "kipróbálnám" meg "hozlak/viszlek/költségeket állom" szöveggel próbálkozni. Tucatnyi ilyet kapnak - s végzik ezek a megkeresések a fent említett papírfecnihez hasonlóan. S végül jönnek teljesen egyedül. Megtehetik, szóló nőknek ingyenes a belépő (ezért hülyeség a költségeket állom duma), s egyedül is 100% biztonságban vannak (sőt sokkal nagyobb rend van egy swingerben mint egy normál szórakozóhelyen, aki tolakszik, zaklat azt kivágják a klubból egy pillanat alatt).

Szóval a legegyszerűbb, ha lemész ott ismerkedsz, s ha van "match" a hölggyel másra is, akkor úgyis összejöttök.

2020. dec. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
S már bocsáss meg (de hátha építő jellegű és felszívod rajta magad s cselekszel), de ha még nem jártál klubban, nem ismerd a swinger világát (a kérdésedből önmagában ez jön le ld. fent) akkor hogy akarsz majd ott elég tökös lenni, helytállni amikor x fős többest, vagy akár gangbanget kell irányítani, akár helyretenni akit kell?
2020. dec. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3:Ismerem a srácokat akikkel gangbangezünk. A normális, vagány srácokkal mindig kontakt cseréltem, én hoztam össze a csapatot.

De természetesen kész vagyok bárkit helyre rakni. Amúgy is vezetőként dolgozom, ott is kell konfrontálódni. Ez nekem normális.

Nem szeretem a swinger clubot. Sokan vagyunk ezzel így, nem véletlenül keresnek meg minket, ha mehetnének swingerbe is.

2020. dec. 22. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos ha tényleg így van akkor te/ti vagytok azon 100-ból (vagy 1000-ből) egy üdítő kivétel akik mögött tényleg valós "csapat" van, helyet, időt is tudnak szervezni, tapasztalatuk is van és nem csak 1 fős "banda" aki kipróbálnám, meg úgy vágyok rá elve alapján próbálkozgat :)

Egyébként tudod honnan van a legtöbb kontaktom privát bulikra, ismeretségem többet kedvelő hölgyekkel? Nem, nem a netről, hanem swingerekből. Ugyebár ott a legkönnyebb ilyen mulatságokat kedvelő hölgyekkel ismerkedni ahova amúgy is mennek. A netről egy vesszőfutás. Ha a klubban "teljesít" valaki, normális, értelmes, szimpatikus is vagy akkor úgyis megismerkedsz az adott hölggyel/társasággal klubbon kívüli programra is.

2020. dec. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!