Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak férfiak! Nektek eddig...

Bak férfiak! Nektek eddig milyen jegyű nőkkel működött jól a kapcsolatotok? Vannak olyan jegyek, amik különlegesen vonzanak titeket?

Figyelt kérdés

Milyen nőt kerestek magatoknak?


Egy Bika nő



2020. dec. 18. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Nagy mellek, keskeny derék, széles csípő ami engem vonzz.
2020. dec. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de csillagjegy érdekelt volna ezen kívül még :D
2020. dec. 18. 12:42
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Akkor: szűz.
2020. dec. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Kos
2020. dec. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Bika nő, szerintem jobban jársz, ha megbecsülöd hosszabb távon az őszintén szerelmes és irántad sokszor rajongó nyilas férfit. A Bak férfiak (mint a bak nők) rengetegszer megjátsszák az érzelmeiket, nagyon nehezen tudod megismerni őket, a tehetősebb nőket szeretik és a hatalmat, nagyon sokszor azt is megjátsszák, hogy dolgoznak, ezért szeretik azt, hogy fizessenek az emberek nekik párkapcsolatban vagy bármilyen kapcsolatban. A legnagyobb szeretettel osztom meg veled a több éves tapasztalataimat több bakkal is. Egy nyilas nő.
2020. dec. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Amit írtam, az az igazi oldaluk. Amikor empátiát színlelnek olyan sokszor, azt arra használják, hogy jobban megismerhessenek, de nem jó szándékkal.
2020. dec. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én bak vagyok, de soha nem fordult meg a fejembe hogy mások érzéseivel vissza éljek, vagyonossab nővel se jönnék össze mivel az hosszú távon csak feszültséget és megaláztatást hozna magával, tény nem mutatom ki az érzéseim és igen szeretek titokzatos lenni azt se tagadom hogy ez szokott imponálni a másik nemnél, de sokkal inkább azért teszem mert ha kimutatnám azokat akkor meztelennek érezzném magam, azt meg külön szeretem amikor jönnek ezzel a megjátszák ezt meg azt dolgot, egy igazán közeli ismerősöm van aki szintén bak, és szerintem egyikünk se játsza sokat magát főleg mivel nem is tudjuk magunkat mivel csak az nem venné észre aki tök analfabéta az emberekhez, nem értem mi ez a bak utálat a gyakon, itt bárki ha keresztbe rak nektek az bak, vagy pont emiatt pszhiózis miatt csak bakok hibáit érzékelitek csőlátásban, mondjuk az is érdekes hogy csak nők járnak ide panaszkodni, férfit nem igen láttam bak nőre....
2020. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem ez alapján keresek személyiséget, de a lányok, akikkel nagyon könnyen kapcsolódtam és tetszettem egymásnak, Rákok és INFP-k voltak.

20/F/INTJ/Bak

2020. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
SZŰZ
2020. dec. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

7-es, én nyilas nő vagyok, és imádom a bak férfiakat

Jó, kicsit kémények, de én ezt minden negatívumával jobban szeretem, mint a kisfiús vonásokat valakiben

2020. dec. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!