Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orgazmusom volt? Vagy nem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bubblegumbee kérdése:

Orgazmusom volt? Vagy nem?

Figyelt kérdés

Segítség kéne.

A barátommal még nem feküdtem le de sokszor próbál kielégíteni behatolás nélkül.Ma beszélgettünk olyan dolgokról hogy mit csinálnánk ha együtt lennénk(jelenleg távkapcsolatban vagyunk) ,valamint ő kielégítette magát én pedig nos én csak bedőltem neki. Nagyon jó érzés volt de nem tudtam eldönteni hogy orgazmus-e. Szaporán vettem levegőt , nagyon jó érzést és bizsergést éreztem valamint elég sok átlátszó , nyúlós váladék lett a következménye. Akkor én most elmentem ? Vagy csak benedvesedtem? mik a csikló orgazmus közvetlen jelei?


Köszönöm a válaszokat.



#szex #orgazmus #Csikló orgazmus jelei
2021. jan. 5. 18:35
1 2
 11/11 ReGina... ***** válasza:
82%

Nem biztos hogy fogod tudni, igen én is mindenhol ezt olvastam, de mikor nekem volt először én is utánna kerestem hogy ez most az-e.

Én akkor 15 körül lehettem és magamnak csináltam, simogattam magam aztán valami érősebb érzés jött rám, jó volt de nem tudtam 100% hogy most ez az-e.

Aztán többször is megismételtem az önkielégítést és igen az az volt.

Ez azért volt jó mert mire lett párom 18 evésen, tudtam nekem mit, hogy kell hogy jo legyen.

Igaz azóta is csak így tudok elmenni, hüvelyi úton nem.

Ezt csak azért írom, le hogy tudd van ilyen. Szóval ha nem óvakodsz a dologtól akkor próbald ki többször izgatni magad, a csiklód simogatni,fogod érezni mikor mennyire kell és ha többször ugyanazt az érzést tapasztalatod akkor igen ez orgazmus.

Vigyazz magadra, ismerd meg magad, légy kíváncsi és élj boldogan.

21/L.

2021. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!