Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hüvely anatómiával kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvely anatómiával kapcsolatban lehetne egy kérdésem?

Figyelt kérdés

Van a hüvelyemben egy sima, íves, nyelv alakú rész, ami elég hosszan megy, és a G-pont felé is nyúlik. Az anatómia képeken nem tudtam beazonosítani+ nem tudom, hogy, ha majd szexelni fogok, a pasinak fölötte, vagy alatta kell majd dugnia a péniszét.


Mi a neve a "nyelvnek", és ilyenje mindenkinek van?



2021. jan. 23. 23:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Konzultálj egy nőgyógyásszal, esetleg előtte anyuddal, vagy más idősebb nővel, akivel intim témában úgy érzed tudsz beszélni.

Mert vagy valami félreértés van itt, vagy te vagy máshogy összerakva, ami nem feltétlenül jelent bajt, de egy orvosi vizsgálat nem ártana.

2021. jan. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%

A hüvelybemenet 1 lyuk, felette a húgycső, alatta az anusz, ha a hüvelybe dugja, onnan nincs tovább, y elágazás nincs. :)


Nem lehet hogy sérved van?

Kituremkedik ha nyomás éri a medencét?


A G pont huvelybemenethez vagy a méhszájhoz közeli oldalán érzed ezt a "nyelvet"?

2021. jan. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%

Jézusom...

Kérdező!

Dehogynem, nekem is ugyan olyan, mint neked, mint bárki másnak. Nem vagy földönkívüli, max. értelmesebb, mint az eddigi hozzászólók.

Nem tudom sajnos, mi a neve, de én is eltöprengtem már ezen.

2021. jan. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"Hatoljunk mélyebbre az ismeretekben!

A női belső nemi szervek legkívül eső tagja a hüvely, egy jól táguló, 8-10 cm hosszú és 2-3 cm széles, izmos falú, elölről és hátulról lapított cső. Az álló nő függőleges helyzetéhez képest 30-40 fokos szöget bezárva indul enyhén hátrafelé dőlve a kismedence belseje felé. Elülső fala mintegy másfél cm-rel rövidebb, mert a méh, illetve a méhszáj a függőlegeshez képest 70 fokban előre dőlő tengellyel csatlakozik hozzá. A hüvelybe felülről mintegy belóg, befordul a méhnyak hüvelyi része (portio vaginalis cervicis), amit a hüvely körülölel."

2021. jan. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Valószínűleg a méhnyak hüvelyi részére gondoltam😅

2021. jan. 24. 01:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!