Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hülyeség azért nem szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség azért nem szexelni valakikkel mert jelenleg nem vagyok megelégedve már egy ideje a testemmel?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam nem szeretnék szégyent hozni magamra és ameddig össze nem kapom magam addig nem leszek senkivel. Ez hülyeség lenne? Vagy addig nem össze jönni valakivel ameddig nem érzem magam jobban a bőrömben?

2021. febr. 2. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki le szeretne veled feküdni az tisztában van azzal hogy hogy nézel ki és valószínűleg tetszel neki. Szóval emiatt nem kell aggódnód. Ruhában is ugyanúgy látszódik ha valakin van felesleg.
2021. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az elfogadom magam dolog nem két nap alatt jön össze. Több evbe is bele telhet. Addig is jo ha van szex, különben frusztrált leszel, plusz lehet kapsz egy két bókot is. Ami jót tesz majd az egodnak.
2021. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ez hülyeség

attól még lehet élvezni a szexet és vágyhatnak rád, akár dagadt vagy akár vékony, akár olyan semmilyen alakod nincs...

2021. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas hülyeség! Ha a partnered az ilyen bombázó / kigyúrt testet kívánná akkor nem akarna veled ágyba bújni. Hidd el hogy a nőknek és a férfiaknak egyaránt "röntgenszemük" van pontosan el tudják képzelni azt is hogy milyen lehetsz ruha nélkül. Addig meg magadtól vonod meg a jót.
2021. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Hülyeség. A partnered legyen megelégedve a testeddel, az a lényeg.
2021. febr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Otven evesen tanuja vagyok, ahogy vannak, akik husz, harminc even at igy elnek. Majd akkor ha. Es mivel maganyukban motivalatlanok, nem edzenek, hiznak inkabb, elhanyagoljak az oltozkodest, mindent.

Rossz politika. Max mas ferfiaknak jossz be igy, de ha kolcsonos, es szex elott mar lattatod az alakod valamennyire, tudni fogjak, mire szamitsanak.

Sokszor ruhaban jol kinezo nonek lotyog a hasa, log a melle, megis jo ugy annak, akinek tetszik.

2021. febr. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
NEM HÜLYESÉG!! ! Ha nem érzed magad jól közben akkor mi értelme van? Nem tudod magad elengedni ha nem vagy kibékülve a testeddel.
2021. febr. 3. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A hülyeség kifejezést mellőzném, mert nem szeretek minősíteni.


Amit károsnak gondolok, az az, hogy ennyira blokkol téged a kinézeted. Nem mondom, hogy nem értem meg, de nem értek vele egyet.


DE! Ha gátlásossá tesz a kinézeted, valószínűleg nehezen tudnál egy jót szexelni, ilyen szempontból közvetetten, de egyetértek veled.

2021. febr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!