Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Oké. Miért van az, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karuczka Emma kérdése:

Oké. Miért van az, hogy az emberiség "liberális" része a legelítélőbb?

Figyelt kérdés

Őszintén sosem értettem azokat az embereket, akik istenítik az LMBTQ-t és rühellik a homófóbokat. Az egy dolog, hogy valaki írtózik a melegektől és teljes szívéből felégetné őket (nyílván hülyék, hiszen semmi közük az életükhöz) dee mi a fészkes fenéért kell

-trendből melegnek lenni

-elítélni a másik véleményét

-minden egyes embernek a pofájába nyomni hogy "ÉN MINDENKIT ELFOGADOK!!! De azért ha nem vagy olyan mint a tömeg akkor el vagy ítélve"



Mindenkit elfogadunk és mindenki egyenlő. Egy frászt. Miért vannak ilyen síkhülyék akik azt hiszik, hogy mindenki össze fog majd, mert ez a jó, hiszen mindenki ugyanolyan....NEM. Pont az hogy mindenki különbözik, mindenki úgy értékes ahogy van. És sosem lesz az (a földön) hogy mindenkinek egyezni fog a véleménye. Legalább egy ember lesz az aki ellenálni fog. Valósszínűleg senkit sem érdekel amit leírtam, mert ez az én véleményem....DEE SZÓLÁSSZABADSÁG VAN!!! (szívárványjelecske) ÉS MINDENKI EGYENLŐ



2021. febr. 13. 22:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon enyhe homoellenesként úgy érzem, hogy csak úgy lehet ezt megszüntetni, ha hagyjuk, hogy kiéljék magukat. Azt vallják, hogy a szexuális orientáció zavara nem fejlődési rendellenesség, hanem természetes, ezáltal genetikai elváltozás oka lehet. Ha a meleg férfiakat nőkkel való párosodásra kényszerítjük (és vica versa), akaratlanul is továbbadják a genetikai defektust.


Ezt most minden tiszteletlenség és rosszakarás nélkül értettem.

2021. febr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%

Mert azok, akik manapság hangosan liberálisnak vallják magukat inkább véleményterroristák, ami egy hatalompolitikai eszköz. Csak a magukra aggatott címkékben különböznek azoktól akik ellen küzdeni akarnak. (Ha pedig nincs akikkel szemben megoldást nyújtsanak, rájuk se lenne szükség...)


Egy igazi liberális kíváncsi lenne az ellenoldal érveire.

2021. febr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%

Én az ítélkezőket nyíltan elítélem. Mármint éljék ki nyugodtan az ilyen jellegű vágyaikat, a négy fal között(ez a véleményszabadság) de az utcán nem vagyok erre kíváncsi (gyűlöletbeszéd).

Miből gondolod, hogy bárki is trendből meleg? Te ollóznál csajjal, úgy, hogy hetero vagy?

A mindenki összefog (egybe írják) részt nem értem, ki mondott ilyet, vagy mikor?

2021. febr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Azért mert van különbség a liberalizmus és a nettó ostobaság között. Nem szabad a kettőt keverni koránt sem. Sok ember előadja magát, hogy ő milyen elfogadó de bizonyos dolgokban képtelen megérteni a másik álláspontját és képtelen a dolgok mögé látni. Ez pedig már az ostobaság határát verdesi. Nekem semmi gondom a melegekkel, viszont az szerintem ostoba aki emiatt elítél valakit.
2021. febr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%

Trendből nem lehet melegnek lenni. Te le tudnál feküdni trendből olyannal akihez nem vonzódsz, vagy tudnál kapcsolatban lenni vele? Más sem.

Miért van címkék között az hogy heterofób? A heterokat nem ítéli el senki. A homofóbokat, akik szidnak, bántanak, megaláznak, terrorizálnak, diszkriminálnak valakit csak azért mert meleg, őket elítélem.

Melegnek lenni nem egy döntés, nem betegség, nem tudnak változtatni rajta, és nem is ártanak vele senkinek.

Homofóbnak lenni viszont egy döntés, és ártasz vele másoknak.

2021. febr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Ez egyszerű demagóg hazugság. A kirekesztés és a nemi irányultság miatti gyűlölet érzése igenis megvetendő, ahogy az ilyen emberek is akik ezt képviselik és kifejezik. Ez kb akkora primitív baromság mint náciként felháborodni azon, hogy gyűlölnek!

Sajnos van egy rossz hírem! Pont a hozzád hasonló homofób gyűlöletkeltők miatt érzik úgy, hogy ki kell állniuk magukért és a feléjük irányuló gyűlölet ellen. Ez teljesen jogos reakció a részükről.

Még saját magaddal is sikerült ellentmondásba keveredned, mert a kérdés magát is azért tetted fel, mert nem hiszel abban, hogy mindenki egyenlő és mindenkit megilletnek ugyanazok a jogok. Baromira nem lepne meg, ha te is azok táborát gyarapítanád az országban akik egyetértenek a kormány szégyenteljes homofób viselkedésével.

2021. febr. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló. Legyen az a legnagyobb problémád hogy ki nem ír helyesen: <3
2021. febr. 14. 10:24
 8/19 anonim ***** válasza:
27%
Őszintén, engem rohadtul hidegen hagy az LMBTQ és a hasonló baromságok. Se mások szexualitása nem érdekel, se a bőrszínük, se a vallásuk. Engem ebben csak az zavar, hogy nagyon túltolják az elfogadást. Ezzel csak azt érik el, hogy aki eddig kicsit is homofób volt, az még inkább az lesz. Például kezd elegem lenni abból, hogy minden sorozatot telebasznak meleg karakterekkel. És például a jövőbeni oscar-díj feltételekkel se értek egyet. De lehet, csak én nem értem, hogy mért fontos a filmszereplők és stábtagok bőrszíne, és szexualitása.
2021. febr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem fontos, akkor miért baj hogy hogy nem csak fehér hetero karakterek vannak?
2021. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ugyan azért baj, hogy valaki a bőrszíne, szexualitása, vagy egyéb tulajdonsága miatt kap meg egy munkát, mint amikor amiatt nem.

2021. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!