Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Oké. Miért van az, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karuczka Emma kérdése:

Oké. Miért van az, hogy az emberiség "liberális" része a legelítélőbb?

Figyelt kérdés

Őszintén sosem értettem azokat az embereket, akik istenítik az LMBTQ-t és rühellik a homófóbokat. Az egy dolog, hogy valaki írtózik a melegektől és teljes szívéből felégetné őket (nyílván hülyék, hiszen semmi közük az életükhöz) dee mi a fészkes fenéért kell

-trendből melegnek lenni

-elítélni a másik véleményét

-minden egyes embernek a pofájába nyomni hogy "ÉN MINDENKIT ELFOGADOK!!! De azért ha nem vagy olyan mint a tömeg akkor el vagy ítélve"



Mindenkit elfogadunk és mindenki egyenlő. Egy frászt. Miért vannak ilyen síkhülyék akik azt hiszik, hogy mindenki össze fog majd, mert ez a jó, hiszen mindenki ugyanolyan....NEM. Pont az hogy mindenki különbözik, mindenki úgy értékes ahogy van. És sosem lesz az (a földön) hogy mindenkinek egyezni fog a véleménye. Legalább egy ember lesz az aki ellenálni fog. Valósszínűleg senkit sem érdekel amit leírtam, mert ez az én véleményem....DEE SZÓLÁSSZABADSÁG VAN!!! (szívárványjelecske) ÉS MINDENKI EGYENLŐ



2021. febr. 13. 22:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Mondasz egy példát amikor valaki a szexualitása vagy a bőrszíne miatt kapott meg egy munkát?

Meg egy meleg karaktert nem feltétlen meleg színész játszik. Az miért baj ha egy sorozatban 20 hetero karakter mellett feltűnik egy meleg karakter is?

2021. febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%

Nem az a bajom, ha például egy sorozatban van meleg karakter, hanem az, amikor minden második karakter az. Például azt megértem, hogy egy tinikről szóló sorozatban van meleg karakter, de attól még ne legyen utána minden második vele egynemű új karakter meleg csak azért, hogy legyen kivel szerelmi szálat csinálni.

És nincs is azzal bajom, ha nem csak hetero, fehér karakterek vannak a filmekben, sorozatokban. De azt rendkívül elszomorítónak tartom, hogy az oscar-díjhoz ilyen feltételeket kötnek.

2021. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
5 válaszoló el kell hogy szomorítsalak, de DÖNTÉS mind a kettő. (Kivétel, ha ráderőltetik) Te döntöd el mit csinálsz. Te döntöd el az érzéseidet. Hiszen te te vagy. Igaz hogy a homófóbsággal ÁRTHATSZ a másiknak. Mert az egy vélemény. Egy saját vélemény. De ennyi erővel a szexualitással tudsz ártani a másik nemnek. Teljesen mindegy. Az emberek minden hülyeségnek megtudnak sértődni
2021. febr. 14. 17:58
 14/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha valaki tényleg azt képzeli, hogy bárki is "DIVATBÓL ÚGY DÖNT, hogy meleg lesz", az annyira primitív ember, hogy vitatkozni sem érdemes vele.
2021. febr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

#12

Akkor jó, félreértettelek. Bár hozzáteszem, sok sorozatot nézek, de egyáltalán nem vettem észre hogy ennyi meleg karakter lenne. Te melyikre ( melyikekre) gondolsz?

Az oscarros dologgal egyetértek, bár szerintem az egész oscar gála amúgy is röhej egy 30-40 éve.

#kérdező Melegnek lenni nem egy döntés. Vagy ezek szerint te ha akarnál, tudnál úgy dönteni hogy holnaptól hidegen hagynak a pasik, és nőkkel fogsz ismerkedni?

Másik hogy önként ki akarna meleg lenni? Jártam már olyan országokban ahol elfogadóak a melegekkel szemben, de Magyarország pont nem az az ország.

A homofóbia meg ha csak egy vélemény lenne okés lenne. De általában jó esetben “csak” le undorító mocskos b*zizzák őket, rossz esetben meg azon vannak hogy ellehetetlenítsék az életüket.

2021. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
75%

#12

Én már az eredeti kérdés aktualitását sem értettem... Lehet, hogy azért mert nem vagyok homofób és nem tűnik fel? Még 1 meleg felvonulás sem volt amin kiakadhatnának a homofóbok (bár azt nem tudom hogy minek nézik akkor), de én se vettem észre azt, hogy minden 2. ember meleg lenne a TV-ben. Úgy látom inkább, hogy vannak olyanok akik meglátnak egy meleget a TV-ben amit szélsőségesen túlreagálnak, annyira fűti őket az indulat és a gyűlölet. Valahol azért irigylem őket, hogy nekik ez a legnagyobb problémájuk manapság...

2021. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
16-os nem hinném hogy ez lenne a legnagyobb baj...Viszont azért még te is be vallhatod hogy hirtelen legalább 3-szor annyi ember döntötte hogy hoppa meleg leszek (a fele kb meg az se tudja hogy pontosan mi is az)
2021. febr. 21. 19:05
 18/19 anonim ***** válasza:
75%
Ez szimplán nem igaz. Max több ember vállalja fel hogy meleg. Mert már nem vetnek meg érte annyian mint 20 éve. De nem lehet úgy dönteni hogy hopp meleg leszek. Ilyen nincs. Ha valaki hetero, nem fogja divatból azt mondani hogy a pasik izgatják pasi létére, meg nem fog férfival kapcsolatban lenni ha a nők vonzzák.
2021. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
18 Pont ezaz. A trend kedvéért saját magukat csapják be. Csak azért hogy megfeleljenek a másiknak!
2021. márc. 10. 20:14
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!