Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ti hány évesen kezdtet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hány évesen kezdtetek masztizni? Hogyan jöttetek rá, mit csináltatok pontosan?

Figyelt kérdés
Most hány évesek vagytok?
2021. febr. 15. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
13, azért valamennyi halovány elképzelése már van addigra mindenkinek hogy is működnek a dolgok.
2021. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Pontosan nem tudom mikor kezdtem, 5 évesen már csináltam. Annyit tudtam róla, hogy jó, aztán később anya mondta hogy sok nő csinálja magának hogy jó legyen nekik, és végül 11 éves korom körül értettem meg teljesen hogy mi is az a maszturbáció.
2021. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
12 éves korom körül, már tisztában voltam a dolgokkal.
2021. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11 evesen kezdtem eleloszor simizni, kesobb mar az ujjaim is hasznaltam.
2021. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

14.

Akkori barátom felizgatott chaten, még szűz voltam de úgy bizsergett rá akkor a nunim hogy tudtam hova kell nyúlni. :D

23n

2021. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13? kb
2021. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segítettetek. Ha valaki még szeretne, írhat nyugodtan akár privátban is.
2021. febr. 16. 08:21
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Már 8-9 évesen tudtam, hogy kellemes, de tudatos orgazmusig pár héttel 14. születésnapom előtt jutottam el. Nyáron hason feküdtem egy matracon, és a matrac sarkához dörzsöltem magam, mert jó érzés volt (ugyanakkor meg is ijedtem, mikor elélveztem). A párnás-matracos maszti máig a kedvencem.
2021. febr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én leszek a kivétel, én elég későn kezdtem, csak 16 évesen. Már 15 évesen is próbáltam talán egyszer, mert sokat hallottam róla, hogy mennyire jó meg minden, de nem vágytam rá, nem is igazán tudtam mit “kell” csinálni, szóval nem éreztem semmit, nem volt jó, úgyhogy nem folytattam. Aztán 16-tól rendszeresen, de már nem emlékszem arra a pontra, amikor elkezdtem “jól” csinálni, vagy hogy ez minek a hatására történt meg. Arra én nem emlékszem, hogy kiskoromban csináltam volna tudat alatt, de lehet, hogy csak nem rémlik.
2021. febr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!