Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Körülbelül még hány évtizedre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülbelül még hány évtizedre vannak az élethű szexrobotok?

Figyelt kérdés
Most vagyok 18, sose kellettem senkinek, csak a biomechatronikus szexgépeket tartom alternatívának
2021. febr. 19. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Már most is vannak. Több országban már vannak ilyenek, csak bemész egy szobába, ott van a szexgép és onnantól csak a fantáziád szab határt. Viszont elképesztő ára van. Valahogy úgy emlékszem 250-300K egy alkalom egy robottal.
2021. febr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
azta! mind a 18 éved alatt sosem kellettél senkinek? ez már a vég, haver...
2021. febr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Az első hozzászóló soknak tartja a 250-300K-t egy szexrobotért, viszont 450-500K-t nem sokall egy trágya iPhone-ra... :-)
2021. febr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3-as tudjál már olvasni. Egy ALKALOM kerül annyiba, nem maga a robot. Ha ennyibe kerülne, akkor szerinted nem mindenki inkább k*rvázni járna?
2021. febr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

#3

Én vagyok az első válaszoló. Most nem azért de gondolj már bele. 250-300K azért, hogy egy robotot dugsz. És egyszer, nem többször. Az iPhone pedig ha nem b@szogatod a földnek akkor évekig is bírja. Szóval azért a kettőnek az eszmei értékét mérd össze. Egyébként csak, hogy megnyugodj nem iPhone-om van hanem Xiaomi. 70K-ért kapsz egy ugyan annyit bírót mint az iPhone. De hiába írok ide bármit akkor is azt hiszed, hogy neked van igazad, inkább menj és dugdosd a pcsöd a robotodba ;-)

2021. febr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Minek szexrobot?

Nőt bárki tud szerezni, ha mást nem, egy prostival lefeküdni tényleg nem nagy művészet.

18 éves vagy... mások 25-30 évesen is szűzek, és néhányan később elveszítik közülük is.

Előtted az élet, egyetem, melóhelyek, csomó lehetőség.

Nehogy már elszórj félmilliót egy szintetikus nőre

2021. febr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

#3-as


#4-es vagyok. Pont erről pofázok, hogy 20-30 ezért már jó csajok vannak rosszlányokon, akkor minek fizetnél ki tízszer annyit egy alkalomra egy nem hús-vér nővel?

2021. febr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6 próbálkoztam, mindig le lettem koptatva...


Nekem nem kell már élő nő, csak egy robot.

2021. febr. 19. 23:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Huh barátom bocs de ne játszd már a mártírt. 18 évesen még én is bőven szűz voltam, mégsem akartam feladni. Tudod hányszor lepattintottak? Megszámolni nem tudom. Viszont mentem tovább, ha 100x elhajtottak akkor a 101. lányhoz is és láss csodát.


Amúgy bármilyen élethű attól még szexrobot, köze sincs a valódi szexhez. S igenis 250-300k baromi sok érte, ennek a tizedéért már minőségi "primőr" prostit kapsz, sőt havonta ennyiért még sugarbaby-t is.

2021. febr. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10-15 év még szerintem.
2021. febr. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!