Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők, akik benne vannak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik benne vannak a többes szexben, zavar, ha a másik csaj molett, kövér? Mennyire számít a testalkat ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Konkrétan 2N1F felállásra gondolok, ha beszálltok egy párhoz, vagy 2N2F felállás párcserével. Ilyen esetben nézitek, hogy milyen a testalkata a másik csajnak, ha alapvetően a férfivel kell foglalkozni?

máj. 11. 06:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Én csak úgy voltam ilyen helyzetben,hogy a lányok nem jönnek be, a barátnőm+ 1 pasi.Akkor nem számított,amúgy sem számítana,még jobb ha az én testem jobb,mint ha fordítva lenne.
máj. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
És te esetedben semmi se fért bele a másik csajjal? Pl egy laza csók, vagy cicifogdosás sem?
máj. 11. 06:47
 3/36 Lilluci27 ***** válasza:
100%
nem zavar
máj. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
93%

A feleségemen úgy vettem észre, hogy semmiképpen nem szeretne általa szebbnek, tökéletesebb alakúnak tartott nőt. És miután volt egy hármasunk egy valóban gyönyörű lánnyal, utána a feleségem kijelentette, hogy nem szeretne több lányos hármast. (Ki érti a nőket? 🤷🏼‍♂️)


Szóval ne a nő miatt aggódj.

máj. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
80%
Rendszeresen van többes/csoportos szex, általánosságban számít a test esztétikája. Akin van egy kis (!!!) felesleg, tehát messze nem kövér, de láthatóak is, pl hason vagy csípőn, az már nem kap annyi figyelmet és nem olyan népszerű a fiúknál mint akinek jó alakja van. A legnépszerűbb egy nagyon vékony alacsony csajszi, őt kb folyamatosan dugják a fiúk. A két súlyfelesleges lányt kb csak azért nem tették még ki mert a kezdetektől benne vannak a csoportban. Van egy pasi aki hozzájuk se nyúl még akkor se ha a többi lány foglalt, nagyon max szopni engedi... Engem amúgy nem zavarnak, de a fiúk viselkedése visszajelzés értékű!
máj. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Mivel bejönnek a picit husi csajok, igy nem zavarna
máj. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Amúgy a barátnőmről van szó, elég nagydarab, és nekem így tetszik. De lassan ő is benne lesz abban, hogy kipróbáljuk a hármast vagy akár a párcserés szexet, és azért vagyok kiváncsi, ha keresünk majd valakit, hogy mire számítsunk.
máj. 11. 07:18
 8/36 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ, hogy mi az, hogy nagydarab. Egy dromedárról van szó vagy egy kellemes molettről. Mit jelent nálad ez kérdező?
máj. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar. Azt szeretem ha pont az ellentétem,mert az biztonság érzetet ad a kapcsolat szemponjából.

Azaz a másik csaj nem jönbe 100% osan a barátomnak.

máj. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
93%
Én egyszer voltam egy formásan telt barátnőmmel hármasban, én vékony vagyok és mi egymást nem tapiztuk. A pasinak én jöttem be jobban, ezt el is mondta később, a másik lányra azért bólintott csak rá, mert én kértem. Szóval az 5-ös válaszolót osztom.
máj. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!