Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi az esély arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély arra, hogy hirtelen rávetemedik egy pasas egy nőre ha meztelen sétálgat az erdő mélyén? Meztelen erdőjárás tapasztalatok? (23l)

Figyelt kérdés

Szeretnék az erdőben járkálni meztelenül, mert mindig is vonzott ez a dolog, hogy meztelenül kimenni a természetbe és érezni a friss levegőt az egész testemen és ott van az izgalom is, hogy valaki megláthat esetleg és akár rám veti magát.

Ez egy vad fantázia lenne nekem de szívesen kipróbálnám élesben is.

Elmegyek az egyik közeli erőbe, majd levetkőzök meztelenre, még fehérnemű se lesz rajtam csak a csupasz testem és így járom az erdőt akár néha megpihenek és egy pokrócon hasra vagy hátra feküdnék.

Erdőben mennyire gyakoriak a perverz vagy kukkoló férfiak?

Ha egy átlagos lány lenne az erdő mélyén teljesen meztelenül akkor mennyi az esély arra, hogy valami perverz férfi rá vetemedik és tudjátok?

Szeretném élvezni az erdő frissességét mindenféle zavaró tényező nélkül de viszont ott van ez az izgalom is és vágy, hogy valami tök ismeretlen pasas megragad így meztelenül és megrak.

Átlagos, kicsit vékonyka a testalkatom, szóval lehet vonzó is valakinek.

Meg mennyire büntetendő a meztelenkedés erdőben? Mondjuk ahol senki nem jár szinte, rejtőzködve?

Valaki próbálta már ezt esetleg? Erdőben meztelenség?

Full meztelenségre gondolok tehát még bugyi meg melltartó sincs rajtam.

Legyen férfi vagy nő.



2021. febr. 21. 12:53
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
92%
Az erdő tele van szúnyogokkal és kullancsokkal, szóval ez nekem nem tűnik valami jó ötletnek :D
2021. febr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
1.Az engem tényleg hidegen hagy.:D
2021. febr. 21. 12:58
 3/48 anonim ***** válasza:
95%
Ha kíírod melyik erdőben, szerintem még sorban is fognak állni.
2021. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
86%
Sokat járok erdőben, de még nem találkoztam meztelen túrázóval. Ha ez bekövetkezne, akkor sem vetném rá magam, valószínűleg beszélgetni kezdenék vele, ha fogékony rá.
2021. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:

3.Persze, majd pont kifogom írni :D.

Amúgy félre értés ne essék.

Nem szeretném, hogy ez megtörténjen csak úgy általánosságban mennyi erre az esély.

Ez csak egy fantázia része, ezért is írtam hogy fantázia.

2021. febr. 21. 13:02
 6/48 anonim ***** válasza:
91%
Azért cipőt húzzál.
2021. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

Pont nem szeretném, hogy ez meg történjen, mivel szeretném csak az erdő frissességét érezni és erre koncentrálni csak is.

Ezt csak azért írtam mint fantázia, hogy van e valami valóság alapja e.

2021. febr. 21. 13:03
 8/48 anonim ***** válasza:
86%

"de szívesen kipróbálnám élesben is."


Ellentmondást érzek...

2021. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
70%
Nem vetném rá magam mint egy vadállat! De szívesen beszélgetnék vele és ha kölcsönös lenne a vonzódás akkor szexelnék vele! f.
2021. febr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

8.Az erdőjárásra gondoltam.:)

nem a letámadásra.

Még nem voltam így erdőben.

2021. febr. 21. 13:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!