Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy férfinek mennyire nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinek mennyire nehéz megcsalni a menyasszonyát? Mit érezhet miközben megcsalja?

Figyelt kérdés
Nemrég megismerkedtem egy katona sráccal akinek menyasszonya van. Elmondta őszintén, hogy nem igazán van köztük jó kapcsolat olyan téren, és elég unalmas. Ő nem komoly kapcsolatot keres, mert szereti a menyasszonyát csak egy kis kalandra vágyik. Most nem vagyok együtt senkivel, viszont úgy vagyok vele, hogy ennyi belefér, hisz nagy jóképű férfiról van szó legalább kihasználom az alkalmat. Szerintetek bűntudata van, hogy megcsalja a barátnőjét? Ettől függetlenül élvezheti velem az együttlétet?
2021. febr. 21. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem undorító vagy

Lehet lepontozni..

2021. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy van bűntudata. Hidd el nem te vagy az első akit üríteni használ, úgyhogy nem kell különlegesnek érezni magad 😄😄
2021. febr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Miért? Lehet, hogy nem etikus, de ha a másik fél is akarja -akinek van mitől félni-, akkor nem hinném, hogy pont nekem kellene visszakozni. Lehet, hogy undorító vagyok, és sokan úgy gondolják, hogy már pedig akkor is én vagyok a legnagyobb hibás, de a férfi miért nem kap említést? Miért mindig csak a nő a bűnös? A férfinek mindent szabad, a nőnek pedig semmit?
2021. febr. 21. 16:30
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapvetően két komponensű, egyrészt a megfelelni vágyás, hogy legyen házasság stb, és a státusz, hogy neki menyasszonya van.


Másrészt meg az, hogy a kettőjük közt elhaltak a dolgok, de nem akar dobbantani, mert a státusz túl jó, tetszik neki az a romaticizált kép, hogy őt az asszony hazavárja egy lábosnyi paprikáskrumplival...


Ugyanakkor nem kapja meg azt amit akar (sztem a csaja se, tele van a net ilyen katonás-kiküldetéses-megcsalós sztorikkal). Ezért úgy gondolja összeköti a kellemeset a hasznossal.


Szerintem nem a menyasszonyát szereti, hanem magát a menyasszony koncepcióját.

2021. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nyilvánvalóan tudom, hogy nem én lehetek az egyetlen.
2021. febr. 21. 16:31
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Akkor készülj egy kis némi betegségre is, de a pasi jól néz ki az a lényeg 😄😄😄


Amúgy a katonák arra dugnak amerre éppen járnak.

2021. febr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam 4-es, hisz tényleg a menyasszonyáról úgy különösen soha nem tesz említést. Ezt leszögezte az elején, hogy neki van és szereti, de nem működik úgy. Bár én furcsállom, hogy a menyasszony, hogy nem tud ezekről a félrelépésekről.
2021. febr. 21. 16:36
 8/15 A kérdező kommentje:
De miért kapnék el bármi betegséget? Létezik védekezés is a világon. 😂
2021. febr. 21. 16:40
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a másik nőnek van egy hangyányi esze, tudja, hogy mit a sztájsz. Oké, vannak ezek a mélyen katolikus és rohadt naív nők, ők mondjuk bebeszélik maguknak, hogy á, nem az én Bélám nem olyan...de ehhez azért nagyon naívnak kell lenni.


A srác meg valszeg nem csak veled csalná meg, szóval ha te nem fekszel le vele, majd más fog 🤷‍♀️


És igen, a srác valszeg tojik a menyasszonya és a te fejedre is, azzal a különbséggel, hogy veled őszintébb.

2021. febr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért gumiba fogod leszopni?
2021. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!