Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Baráti viszonyba mennyire fér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti viszonyba mennyire fér bele a meztelenség?

Figyelt kérdés

Szerinted egy sima baráti (tehát nem párkapcsolat, nem barátság extrákkal) kapcsolatba belefér hogy a két fél (akár azonos, akár ellenkező neműek) meztelenül legyenek egymás előtt huzamosabb ideig? Nem arra gondolok hogy mondjuk átköltözés közben fél percig látják egymást, hanem mondjuk nyáron 30+ fokban meztelenül vannak egész délután mert úgy kényelmesebb.


Illetve szerinted mi az a szituáció ami még belefér neked, hol van a határ? Ha esetleg van ezirányú konkrét élményed, tapasztalatod (akár pozitív, akár kellemetlen) azt is megírhatod.



2021. márc. 1. 15:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%

Ez csak azon a két emberen múlik, akik az adott helyzettel (és egymás pucér testével) szembesülnek. Érett személyiségek között az ilyesmi nem hiszem, hogy téma, de ez országon belül is kultúrafüggő.

Járok szaunázni (békeidőben, nem most), találkozom ismerőssel-ismeretlennel, nővel-férfival. Senkit nem zavar a másik, ugyanúgy dumálunk a volt osztálytársan 50-es apjával mint a korombeli 20-as csajokkal. Sőt a fiúkkal edzés után néha kommentáljuk is egymást (izmosodott, diétázik stb.), mindenfajta felhang nélkül. Nudista strand dettó.

2021. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%
Van egy lány és egy fiú barátom is akikkel ez belefér. A lánnyal is és a fiúval is voltak kisebb élvezkedések.
2021. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem egyszer láttam,hogy például Horvátországi nyaraláskor egy baráti körön belül az összes hölgy tag bikinifelső nélkül napozott,flangált,fürdött.Sőt egy idő után a kempingnen belül is.
2021. márc. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
44%
haverom nyáron gyakran átjön és szoktunk meztelenül napozni a kertben . Ha csajokról dumálunk elòfordul hogy áll a zászlónk
2021. márc. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
Azonos nemű barátaimmal nálunk is előfordul, hogy meztelenül vagyunk egymás előtt. (Ff.)
2021. márc. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem az egymás előtti meztelenségnek teljesen természetesnek kéne lennie. Én legalább is így gondolom.

Én simán képes lennék erre. De lány barátoknál nem. Mert van barátnőm.

Srácok előtt simán vagyok meztelen akár egész nap is.

És a közös hoki bele férne szerintem.

21 vagyok.

2021. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
78%
Egyik női barátom, többször, több szituációban látott meztelen. Volt olyan, hogy nála aludtam, én meztelen ő pizsamában. Volt többször is, hogy váratlanul beállított, nyaranta meztelen vagyok itthon. Beszélgettünk kávéztunk, nem zavartatta magát, hogy meztelen vagyok előtte
2021. márc. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
44%
Szerintem is belefér. Én régen több haveromat láttam meztelenül,ők is engem,egyszer az egyik tőlem 2 évvel fiatalabbal elkezdtünk ilyenekről beszélni,mondta hogy mutassam meg,én hogy szoktam verni,mert ő is szeretné csak nem tudja még,ennek 3 éve,néha mikor úgy van kiverjük egymás előtt még ma is 16/F
2021. márc. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez ember- és szemérmességfüggő, nincs általános érvényű igen / nem válasz. Egyiknek simán belefér, míg a másiknak szóba se jöhet. Személy szerint nekem belefér. Naturista lévén semmi bajom a meztelenséggel, sőt kifejezetten kedvelem. Nem egyszer nudiztam baráttal, haverral pont úgy ahogy a kiírásban felvetődött.
2021. márc. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!