Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha érzelmileg közel kerülök a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha érzelmileg közel kerülök a csajhoz, eltűnik belőlem a szexuális vágy, még akkor is, ha előtte volt. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a tippem, hogy a rossz tapasztalatok miatt ugye rettegek a testi-lelki közelségtől, de a testitől teljesen. Talán az önbizalomhiánytól van, nem véletlenül nem jött össze semmi 20 évesen soha, hiába próbálkoztam.


Ha kívánom a csajt, és esetleg kezdünk jóban lenni, amint elkezdem érezni, hogy fontos vagyok neki, onnantól képtelen vagyok szexuális vonzalmat érezni felé.


Ellenben ha lekezelően és elutasítóan viselkedik velem, az hihetetlenül beindít. Csak így soha nem jön össze semmi, hiszen ha az indít be, ha elutasít, akkor elég nagy kaland a csajozás.


Tudom, hogy ez hihetetlenül hülyén hangzik, de valahogy ez van. Amint elérhető lenne a csaj, elmúlik a vágy.


Mitől lehet ez, és hogy lehetne ostromolni?



2021. márc. 3. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ha önbizalomhiány lenne, szerintem maga a szexuális vonzalom nem szállna el.

nem lehet inkább madonna-k*rva komplexus? (amikor a fejedben egy nő vagy tiszteletre méltó, vagy szexi, de a kettő együtt nem megy - sajnos a keresztény kulturális örökségünknek köszönhetően elég gyakori jelenség még manapság is)

2021. márc. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"amikor a fejedben egy nő vagy tiszteletre méltó, vagy szexi, de a kettő együtt nem megy"


Hát ezen most elgondolkodtam. :/ Most így belegondolva, lehet, hogy tényleg így vagyok. Mindenesetre engem a határozottabb személyiségek indítanak be, de azokkal meg egyéniségünket tekintve nem illünk össze, így soha nem sikerül.

2021. márc. 3. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak egy tipp... de valószínűleg szubmisszív személyiség vagy és egy domináns nőre van szükséged.


A BDSM és/vagy a Dom/sub kapcsolatok normál esetben ösztönösek és a felek személyiségéből fakadnak, azok vágyain alapulnak és nem az életunk háziasszonyok vagy a kapuzárásos pasik divathóbortja hívta életre - mondhat bárki bármit!


sub N

2021. márc. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!