Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan férfiak akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak akik élvezik a szexet óvszerrel?

Figyelt kérdés
Én valamiért óvszerben nem élvezem a szexet.Eddig csak egyszer sikerült elelveznem benne.Miert van az hogy egyesek élvezik gumival is a szexet de mások nem?
2021. márc. 6. 23:23
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Igen, én élvezem úgy is a SZEXET. A behatolás persze egész más érzés úgy. Ha valakinek szűk a puncija, akkor méginkább dominál a különbség.


De srácok! Azért lássuk be, vagy ez, vagy a lehetetlen projekt, hogy keress valakit, aki hajlandó elmenni veled STD szűrésre (párkapcsolatban ez szerintem kivitelezhető, de szexkapcsolatban szerintem nem vállalnák be a csajok)

2021. márc. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

10


Ismerem a trollok pszichologiajat.A silány életüket az interneten verik le trollkodassal és ez az egyetlen egy oromuk van az életükben.Ellenuk csak egy fegyver van: Nem kell foglalkozni velük mert pont ezt élvezik.Ugyhogy mostantól figyelmen kívűl hagylak.Velem nem jártál jól mert én hamar kiszűrom a trollokat.Amugy sajnálom hogy ilyen életed van.Na csá

2021. márc. 7. 00:12
 13/29 A kérdező kommentje:

11


Mi az a STD szűrés?

2021. márc. 7. 00:14
 14/29 anonim ***** válasza:
STD = szexuális úton terjedő betegségek, magán úton is megcsináltatható (SZTK-ban csak akkor küldenek el specifikus szűrésre ha konkrétan valamilyen tünetekkel mész a bőr- és nemibeteg gondozóba). Más néven eü papír, 25-30k között van a teljes csomag amiben minden STD benne van a szifilisztől, a kankón, a HPV-től a HIV-ig (AIDS) csomagonként változó de 8-12 betegségre szűrve.
2021. márc. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

14


Ja értem.Koszi a választ

2021. márc. 7. 00:38
 16/29 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva, óvszer nélkül sokkal-sokkal jobb ez tény. Annyival viszont nem, hogy idegeskedni kelljen utána az STD-k (alkalmiban), vagy a terhesség miatt. Nem csak fizikai, hanem valószínűleg mentális blokk is okozza hogy óvszerrel nem vagy képes. Azt is mondhatnám szívás... az alkalmikat felejtheted, s így csak olyan lánnyal lesz alkalmad, aki nem csak hogy kapcsolatban vagytok de már eleve tabit szed.
2021. márc. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

16


Nagy tévedésben vagy.Vannak olyan lányok akik gumi nélkül is simán bele mennek a szexbe

2021. márc. 7. 00:44
 18/29 anonim ***** válasza:
12/17 nàlad vannak bajok a gejedben te hitvàny!
2021. márc. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

18


ÁÁÁ Csak nem idegesítettem fel a trollocskat? :D A saját fegyveredet fordítottam ellened.Tok jók ezek a pszichológiai trükkök,ajánlom másnak is hogy próbálja ki mert nagyon élvezetes :D

2021. márc. 7. 03:23
 20/29 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy jobban élvezem óvszerben a szexet, de sokkal magabiztosabb vagyok és jobban eltudom engedni magam, mert tudom, hogy védve vagyok a betegségektől és a nemkívánatos terhességtől. Tény, hogy natúrban jobb punciban lenni, de nekem az óvszerrel sincs semmi bajom, mert már vannak nagyon jó minőségű vékonyak amik semmit nem vesznek el szinte az élményből.
2021. márc. 7. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!