Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől függ az hogy mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ az hogy mennyire szűk egy nő puncija?

Figyelt kérdés
És ez a szűk punci tud e "véglegesen" tágulni ha értitek mire gondolok.Tehát kitágul egy szintre és úgy is marad,már nem szűkül vissza az eredeti szintjére
2021. márc. 7. 09:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szövegértés 1es. Nem a torna hatékonyságát vitattam. Az valóban hasznos. Hanem a szűz lánnyal való érvelést. Köze nincs a hüvely tágasságának a szüzességhez. Genetika. Ha ismered ezt a szót. Amin valóban lehet még tornával változtoztatni.
2021. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Amugy azt észrevettem a pasik szeretnek dobálnózni a tág puncival, hogy biztos azért mert sokat szexelt...


Holott ez tényleg genetika ami már szüzen is adott.


Egy olyan nőnek szűkebb a hüvelye aki intimtornázik mint egy olyannak aki nem. Ez evidens. De a szüzességhez valóban nem sok köze van.

2021. márc. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Jah.. Hogy tèged a szűz lányos költői monològ rèsz fogott meg annyira... Ne haragudj...

Elfelejtettem feltüntetni az okostojàs szekciònak hogy azt figyelmen kívül kell hagyni mert nem az a lènyeg.Da ha már kiragadtad akkor remèlem finom csont volt.

2021. márc. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

12es

Még mindig százszor több a péniszméretes beszólogatás, és hasonlók, ne csodálkozzatok, ha a pasik is visszavágnak valamivel.

2021. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hát igen az érdekes hogy van az a szólás hogy nem a méret a lényeg de ezzel szemben meg vannak olyanok akik a nagy farkú férfiakat szeretik.Szerintem mindkettő esetben csak feligazsag van


Mert nem hiszem hogy pl egy 4cm-is dakoval bármit is kezdeni lehet,de a 30 cm már túlzás.Az se mindegy ki mennyire ügyes,mennyire kemény a szerszáma,meddig bírja és milyen lelki állapotban van.


De egy fontos dolgot általában kihagynak.Nem csak a hosszúság számít hanem a vastagság


Az ázsiai csajoknal meg jobban elterjedt a gésa golyó használata.Lehet ez is csak egy közhely de lehet ez azért van mert általában az ázsiai férfiaknak kicsi van és ezt az ázsiai nők gondolom a gésa golyokkal való edzéssel kompenzálják,persze ez csak egy találgatás a részemről


A genetikai dolog is elgondolkodtató.Ha az igaz hogy az ázsiai férfiaknak kicsi van akkor lehet hogy az ázsiai nőknek genetikai okok miatt szűkebb.Biszont ha ez igaz akkor az előző elméletem összedőlt.Na mindegy nem értek hozza

2021. márc. 9. 03:28
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!