Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Iszapbirkóznátok Gal Gadottal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszapbirkóznátok Gal Gadottal?

Figyelt kérdés
Azzal a feltétellel hogy ha ti nyertek akkor megdughatjátok, ha viszont nem akkor rettenetesen megver titeket (katona volt amúgy csak szólok). Bevállalnátok egy menetet vele? :D

2021. márc. 8. 01:37
 1/10 KittyhOWO ***** válasza:
100%

És akkor mi van ha valaki szándékosan veszít csak azért , hogy megverje?

Az a baj, hogy csak az egyik oldalról nézed, hogy nem élvezné az ember a verést, de mi van akkor ha pont arra van szüksége? ( félre értés ne essék én csak a felvetést tettem meg nem áll stabil alapokon az ötlet)

2021. márc. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki az akinek tetszik az ha rommá verik, de pont ez a lényeg, a kihívás, hogy ha veszítesz ellene akkor bizony igen fájdalmas következményei lesznek.

(Tudok róla hogy vannak páran akik ilyesmit élveznek, de én most a többséget kérdezem, akiknek nincsenek ilyen aberrációi, magyarul nem szeretik ha fizikai fájdalom éri őket.)

2021. márc. 8. 01:52
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja meg még annyit, hogy a "verést" nem szexuális értelemben kell érteni, tehát nem a kikötözős ostoros dolog, ha veszítesz akkor olyan nem lesz, egyszerűen csak kegyetlenül elver mint szódás a lovát. :D Hidd el képes rá, katona volt az izraeli hadseregben plusz ő Wonder Woman. ;)
2021. márc. 8. 01:55
 4/10 KittyhOWO ***** válasza:
100%
Hát figyelj, kinek mi :) Én például nem egy furcsa szokású esetleg emberrel találkoztam már :D
2021. márc. 8. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem birkóznék vele, mert biztos megverne. Hiába vagyok 186 cm és nagyobb termet, de nem rendelkezem harcművészeti ismeretekkel és nem igazán vagyok jó kondiban sem. :D. De az biztos, hogy megdugnám, azt elhiheted. :D
2021. márc. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, simán benne lennék, és tuti legyőzne. Azonban az, hogy katona, meghogy Izrael, stb., még nem biztos, hogy ő lenne az új "Miss Kick-boxer":).

Amúgy jó fogadási tétel:).

2021. márc. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen bevállalnám. Ha van rá egy kis esély is. De hiába nő, 178 cm, katonai múlt, szóval valószínűleg legyőzne. De egye fene. Azt se bánom, ha megver :) persze valami szexuális verés jobb lenne :D
2021. márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán bevállalnám!
2021. márc. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Gisele-ként simán lenyomnám a Halálos iramból abban a picsanacijában...
2021. márc. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem
2021. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!