Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek átmegy a másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek átmegy a másik nem energiája tömegközlekedésen, ha egymás mellett ültök és kölcsönös a vonzalom?

Figyelt kérdés
Érezni olyankor valamit, ami jó érzéssel tölt el, mert annyira közel ülsz a másikhoz? fiúk/lányok?

máj. 21. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem.
máj. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem
máj. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha jól néz ki a mellettem ülő csaj, esetleg még lengén is van öltözve, az nyilván felizgat valamennyire, de ennek az energiához semmi köze.
máj. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as, arra gondoltam igen. Lehet rosszul tettem fel a kérdést 🤣
máj. 21. 14:22
 5/7 play1962 ***** válasza:
48%
Tökéltesen érezni lehet :)
máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mellém egyszer leült egy nálam fiatalabb helyes magas szépfiú, nekem csak az ilyenek jönnek be, ráadásul pont olyan hangulatban voltam hogy nyitott voltam az ilyesmire

Láttam hogy párszor rám néz, de nem mert megszólítani

máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Nincs ilyen energia.
máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!