Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Transznemű ismerkedős, csevegő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transznemű ismerkedős, csevegős oldalak illetve Békés megye transzneműek hol vagytok?

Figyelt kérdés

Mióta megszűnt a tstars.pinkvanilla oldal nem találok egy normális oldalt sem ahol nem a szex körül forog minden. Elsősorban beszélgetni, tapasztalatot cserélni, barátkozni szeretnék. Facebook, Instagram csoportok nem igazán érdekelnek, csak ha tényleg komoly tagok vannak benne.

Békés megyében élek, sajnos csak egy "sorstársról" tudok, hogy talán a megyében lakik. Másrészt azt az infót is kaptam, hogy havonta a megyeiek egy pszichológussal közösen leülnek, beszélgetnek.

Köszönöm a segítséget! :)


28/FtM



2021. márc. 9. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem Békés megyében élek, de szívesen ismerkednék transzneműekkel (is)! Cisznemű nő vagyok, 24 éves :)
2021. márc. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ugyan budapesti vagyok de sorstársként nagyon szívesen beszélgetnék veled.


24/ftm

2021. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!