Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért vesztetted el a szüzessé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vesztetted el a szüzességedet?

Figyelt kérdés

Elsőre hülyén hangozhat a kérdés, de arra lennék kíváncsi, hogy miért döntöttél úgy, hogy megtörténjen az első alkalom? Te szeretted volna a saját vágyaid miatt, vagy te nem akartad annyira de meg akartál felelni valaki(k)nek és ezért mentél bele?


Hány éves voltál akkor és utólag visszagondolva másképp csinálnád-e, vagy úgy vagy vele, hogy akárhogy is történt, nem cselekednél másképp?



2021. márc. 24. 14:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
15 évesen, akkor volt először barátom, szerelmesek voltunk, és már vágytam rá. Nem bántam meg egyáltalán.
2021. márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Akartam végre normális életet, párkapcsolatot és úgy éreztem, hogy visszatart.
2021. márc. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Kanos voltam. 18 voltam, abszolút nem tartom különlegesnek a szexet szóval nem érdekel nagyon hogy "jobbá tegyem az első alkalmat" vagy ilyesmi.
2021. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Csatlakozok a hármas kollégához. Jött az alkalom és szexeltem, kb. 15 éves koromban. Nem kell túlbonyolítani a szexualitást, ez egy teljesen normális dolog.
2021. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%

A partnerem nyomására mentem bele, 11 voltam.

30/F/meleg

2021. márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
14 voltam és már nagyon kívancsi voltam, vágytam rá. Magamnak vettem el. 18l
2021. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

6

El kell keseritselek, de az nem jelenti azt, hogy elvesztetted a szuzesseget. Ha igen, akkor eleg sok fiatal sportolo a sport miatt vesztette el. :D

2021. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem vesztettem el, még megvan, talán még ez az amit nem vesztettem el. 23/f
2021. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nőként talán egyedül vagyok ezzel a gondolkodással, de sosem tartottam valami különleges eseménynek a szüzesség elvesztését. Tehát épp csak olyan kedvem volt, talán kicsit be is voltam csípve, így egy alkalmiban vesztettem el 16 évesen.
2021. márc. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen vesztettem el a szüzességem, az akkori partneremmel, aki 20 éves volt és igen, nagyon vágytam már rá, főleg hogy helyhiány miatt elég sokára tudtuk összehozni. Ő akkor már nem volt szűz. F
2021. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!