Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatotok, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatotok, az intim szőrtelenítés mennyire hétköznapi ma már? Akik többször látnak, láttak meztelenül embereket uszoda, strand, kondi, kollégium stb. zuhanyzójában.

Figyelt kérdés
Van különbség fiatalok-középkorúak, férfiak-nők közt? Kort is írjatok!

2021. márc. 31. 15:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Van erre is statisztika.

[link]


Csupasz 17% a férfiaknál, 57% a nőknél.

A trimmelt aránya nagyjából fordított a nemeknél.


[link]


A szőrtelenítők döntő többsége a csinosabb, ápoltabb külső miatt dönt a szőr eltávolítása mellett.

Aztán jön a "szőrzet nem esztétikus", majd "megkívánja az öltözködési stílus" gondolom ez a kicsi fehérneműkre értendő, aztán "partner szexuális érdeklődésének fokozása"

2021. ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel intim koznetikába járunk gyantáztatni, full csupaszra. Ott a venég kör kb feles. Nudi strandon kb 100ból 60-65 full csupasz, 20 faszon és csak 20 szörös szerintem.
2021. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

#12!

A végén a fazon szóban az a plusz "s" betű gondolom valami freudi elírás. :)

2021. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én járok rendszeresen.

41ffi

2021. ápr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
van akinek kimondottan jól áll a szőrös
2021. ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Kollégiumban (amíg volt) minden lány borotválta.Péntekre a többségnek már eléggé borostás,de hétfőn mindenki simára van borotválva. A zuhanyzóban látjuk egymást.L.
2021. ápr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jobban tetszik magamon és lányon is a szőrtelen, pontosítok: lányon szörtelen tetszik. Arról nem is beszélve, hogy WC-ben és egyéb helyeken se hagyok fanszört, undorító. Én magamon is annak gondolom, szinte már igénytelenség, egy trimmelés azért legalább illendő néhanapján. Tudom elég radikális vagyok etéren, de nekem ez olyan mintha valaki sose járna fodrászhoz, vagy egy szemöldöke lenne, esetleg nem vágná, ápolná körmeit és így tovább. Szerencsémre nem volt olyan barátnőm, aki szőrösen kedvelt volna és neki is alap volt a szörtelenítés. Fél centitől nem igazán volt hosszabb soha.

Alapvetően az még nem is zavar, hogy nyilvános wcben ott hevernek a szörszállak, de mondjuk ha már valaki meztelenül megy szaunázni, strandra, nekem nincs kedvem a fanszöreit köpködni 🤮

Ha esztétikát nem is nézem, igényesebbnek és higiénikusabbnak tartom a szörtelen. Nem érdekel különösebben más magyarázata, hogy szerinte mit jelent az igényesség, személyes vélemény.

Idősebbek között gyakoribb a szőrös. Fiataloknál pedig valamelyikről ránézésre megmondom ruhában, hogy semmit se törődik magával, maradék résznél ismerőseim között többség igen, valamilyen időközönként. 24f

2021. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csupaszon szeretem magamon illetve a csajokon is. Koliban, öltözőben illetve nudista strandon többségében csupasz srácokat meg lányokat látni. Vannak akik fazont vágnak bele de szőrössel inkább nudin találkozni ahol több korosztály van. 22f
2021. máj. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!