Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz prostituáltnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz prostituáltnak lenni?

Figyelt kérdés

Sokakat kell egy nap "fogadni"?

Mennyire terheli meg a testet?

Mennyire igénytelenek a férfiak?

Sok idő míg kezdőként beindul?



2021. ápr. 2. 12:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

1. A #3-as csinálja jól. Kiválogatta azokat a pasikat, akikkel amúgy is megtenné, mert valszeg kultúráltak, kedvesek és kellőképp diszkrétek, talán még az együttlét és atomjó a lánynak is. És itt hol akkor a gond ? És tutti hogy 500-1M között keres havonta.

2. A pénznek nincs szaga.

3. Rotshield mondááá anno : az első 1M dollárról ne kérdezzenek, a többit bevallom.

4. Ha durván nézzük, csak az anyagi vonzatát, nem kerül többe, mint egy feleség-hitel-gyerekek erkölcs-morálkapcsolat.


Nekem mindenképp ez a jobb, amről a 3-aska ír. Volt is tavaly dec.-ig "igy" egy lány, akihez hetente 1-2x jártam. Jaaa és atomszéép volt, 1000%-os esztétikai élmény is. Csodás szeretkezések, néha együttfőzős vacsorás esték, habfürdő-pezsgő-combfix-tűsarkús éjszakák.

Egy élmény volt mindíg. Elváráslista és ABCDE pontok nélkül.

2 évig tartott.

Sokan sztem álszentkednek itt, vagy esetleg nincs meg a zsé hozzá.

A bedzólogatások helyett inkább azt kellene ezeknek kérdezni, hogyan lehetne több zsét csinálniuk. Az előrébb vinné az életüket.

2021. ápr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. ápr. 3. 11:49
 13/15 anonim ***** válasza:
Én havi 2x szoktam pénzért szexelni,de csak 2-3 pasival,viszont ők már 4 éve megvannak.Kedvtelésből.Ez mellett van rendes munkám is.Ja,és 40+ vagyok.A szex fiatalit.Nem tudom ez prosti kategória igy? Aki nem vonz,azzal soha nem szexelnék.
2021. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#13-aska

Ezt sztem nagyon sok nő csinálja igy. És milyen igazatok van. Teljesen megértelek.

2021. ápr. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13. Nem, hiszen tudod te is, ha pénzért szexelsz, az nem prosti kategória. (vicc)
2021. ápr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!