Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A prostiknál kötelező lefürdeni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostiknál kötelező lefürdeni?

Figyelt kérdés
És a fürdési idő is bele számít a félórába? Ha 15 percig fürdök, akkor 15 perc marad a szexre? Vagy a fürdés után kezdődik a fél óra szex?

2021. ápr. 2. 21:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát pont ezért mondtam. Ha az egész fél órát kihasználod sem fog elélvezni.

Mert egy nő sem tud felizgulni szerda 15:30-ra egy vadidegenre.

2021. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Felizgulni lehet fel fog, csak nem fog elélvezni. Különben mitől lenne nedves a hüvelye? Sok beszámolóban lehet olvasni, hogy a nő is elélvezett. Na én azt utállom a legjobban amikor egy nő megjátssza az orgazmust.
2021. ápr. 2. 22:52
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
A síkosítótól,amit még az érkezésed előtt felpumpál magának.
2021. ápr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát ez elég baj ha csak a síkosítótól képes benedvesedni. Viszont kitágulnia is kell, ahhoz pedig nem elég a sikosító. Arra biztos majd jön a válasz, hogy feldug magának egy vibrátort mielőtt megérkezem hozzá.
2021. ápr. 2. 23:07
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Más dolog tágulni, és nedvesedni. Én a nőgyógyásznál el tudok lazítani, felszólításra.

Pesig nem könnyű, és nem izgató.

A nedvesedés nehéz, de nekem volt már átmeneti hüvelyszárazságom, amit a síkosító megoldott.

Lehet diszkréten is kezelni, nem kell beharangozni...

De nem tudom, én nem vagyok k--va, nem lennék alkalmas.

Lehet te olyat fogsz ki, aki fél óra alatt meglát, elveszi a pénzt, felizgul, és wl is élvez.

Nekem mondjuk az egy óra is kevés lenne erre, de mint mondtam: nem vagyok prosti.

Remélem, hogy ő szereti a munkáját.

2021. ápr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

ma 23:12


Igen valakinél 1 óra is kevés lenne, hogy eljusson csúcsra. Ezért lenne jó, ha a k-va nem nézné az időt. Egyébként sejtettem, hogy női válaszoló vagy, amikor azt írtad, hogy "egyelek meg" :)) A nők ilyen érzelmesebbek.

2021. ápr. 2. 23:38
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nézné az időt, nem k__va lenne.

Azért írtam, hogy egyelek meg, mert olyan nagyon naiv elképzelésnek tartom az egészet.

2021. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
25%
Ne menj prostihoz. Pénzkidobás.
2021. ápr. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18: Azt mondod?


(24/F, lassan 4 éve vagyok törzsvendége 2-3 lánynak havi rendszerességgel)

2021. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!