Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orális szex közben vérzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szex közben vérzés?

Figyelt kérdés

Ma orális szex végén (a férfi az aktív résztvevő) arra lettünk figyelmesek párommal, hogy vértócsában fekszek konkrétan,már azt hittem elsőre, hogy megjött a mensim, de nem, ugyanis belül nem voltam véres, illetve sérülés sincsen sem a csiklómon, sem sehol a nemi szervemen ami látszódna vagy fájna. Az a helyzet, hogy már máskor is volt ilyen, viszont ez most elég sok mennyiségű élénk piros színű vér volt keveredve nyállal. De ahogy abbahagytuk, nem vérzett a párom szája sem, illetve egy nagyon pici sérülést láttunk az ajkán (bár nem értem, hogyan sértheti fel bármi is nyalás közben és hogy egy mikroserulesbol hogyan jöhet annyira sok vér ?!?). De ha az ő szájából jött, akkor utána miért nem vérzett neki sem, direkt köpött is zsepibe utána és tiszta volt teljesen, tehát számunkra totál rejtély az egész, egyébként eddig soha nem történt ilyesmi az évek során, az utóbbi pár hétben/hónapban viszont ez vagy a 3.eset volt. Aggódtam, hogy belőlem jön, mert szerintem az ijesztőbb lenne, minthogy neki a szájából vmi sérülés miatt, de akkor látszódnia kellene valaminek a nemi szervemen, na meg fájna... Egyébként szex közben semmi gond nincs, ezért is kétlem, hogy én vagyok a "ludas".


Értelmes válaszokat várok, ugyanis tényleg bizarr és kellemetlen az egész...



2021. ápr. 11. 17:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%
Próbáltam figyelmes lenni de semmit nem értettem. Az még megvan hogy te nő vagy valószínűleg, de ha nem jöttetek rá hogy kiből jött a vér, akkor mi se fogunk. Elkülöníteni titeket és megfigyelés alatt tartani. Akkor látszik hogy ki vérzik.
2021. ápr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#10: nem szex közben jött a vér, hanem ORÁLIS SZEX közben, a méhszajnak ehhez mi köze? Tudtommal nem azt nyalogatta, másrészről meg senki nem állította hogy a vér belőlem jött :D innentől irreleváns a válaszod..
2021. ápr. 11. 18:04
 13/15 A kérdező kommentje:
De igaza volt az első válaszolónak, hogy itt értelmes választ nem fogok kapni, viszont igazatok van, mi voltunk ott és bár nem 100%, de ha dönteni kell, minden arra mutat hogy a párom szájából jött, hiszen neki fáj is illetve kis sérülés is látszódik neki, illetve csak a nyáltócsában volt a vér nem rajtam (max a fenekemen mert a tócsa ugye alám folyt), és bár nem világos néhány részlet, de nem hinném h a nemi szervemból jött, és elég durva is lenne...
2021. ápr. 11. 18:06
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg valszeg nyalás közben a pasid valahogy elharapta a száját, mert ha van egy kis sebe, akkor valszeg ez történt.
2021. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem előfordulhat h belül van valami sérülés a méhszáj környékén ami épp nem fáj de lehet h vérzett appen akkor.. Bár tény és való h ezt mi nem tudjuk megmondani neked.

Ha biztosra akarsz menni h nálad nincs semmi gond keres fel egy nőgyógyászt h vizsgálom meg.

2021. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!