Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meddig és hogyan kell análisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig és hogyan kell análisan maszturbálni ahhoz, hogy elélvezzünk?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 00:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
89%

Igazuk van

Ahhoz hogy érdemben lehessen válaszolni, fontos lenne tudni, hogy milyen nemről van szó. Leírhatod, hogy nőről, férfiról, transzneműről van szó, nem gyűlölködni akarunk, hanem segíteni, de ehhez szükséges pár plusz információ, ezért szokták a kérdezőt is megkérdezni bizonyos dolgokról, hogy jobban tisztában lehessenek a szituációról és könnyebben és pontosabban lehessen válaszolni

Sem téged, sem bármelyik nemet nem támadja senki, csak érdeklődnek, hogy utána tudjanak segíteni

2021. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
70%
Hagyjátok, ez egy hülye unatkozó troll már megint. Eltakarodhatnátok már erről az oldalról. Ha annyira kíváncsi lennél, már elmondtad volna, hogy fiú vagy lány vagy.
2021. ápr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyik sem -_-"
2021. ápr. 20. 15:54
 14/31 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem vagy egyik sem, akkor valószínűleg nincsenek meg szerveid az orgazmus eléréséhez, szóval teljesen mindegy.
2021. ápr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
75%
Szeretnéd, hoyg segítsünk? Akkor elmondanád, hogy van prosztatád, vagy nincs? Vagy tudod egyáltalán, mi az?
2021. ápr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Miért kell tovább vitatkozni, miért nem tudsz egyenesen válaszolni a kérdésre? Leírhatnád mindkét nem esetében, és kész. Nem lenne fennakadás.
2021. ápr. 20. 16:01
 17/31 anonim ***** válasza:
64%
Hát figyelj. Te akarsz választ kapni, nehogy már az én hibám legyen, hogy egy idióta vagy, aki nem tudja a saját nemét, vagy beírni a googleba a kérdését.
2021. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
70%
Ha annyira tudni akarnád a választ, már rég leírtad volna a nemed. Ennyire buta senki nem lehet, ebből is látszik, hogy egy troll.
2021. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
73%
Van pöcsöd vagy nincs? Nézd meg a tükörben gyorsan, vagy nyúlj a gatyába. Ha ez kiderült, csak utána tud bárki bármit segíteni.
2021. ápr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
52%

11-es vagyok

Amikor válaszoltam még nem tudtam volna érdemi választ adni (csak próbáltam volna csillapítani a kedélyeket), de mivel azóta sem érkezett rendes válasz (ami ugyanúgy a kérdező és a válaszolók hibája is), ezért rákerestem (ezt te is megtehetted volna amúgy kedves kérdező)

Itt egy link, ahol elég részletesen és mindkét némi szervre vonatkozólag írnak róla:

[link]

Ha nem tudsz angolul, vagy nem hülyeségeket ad ki valamilyen fordító, írj nyugodtan és segítek (bár megjegyzem már kaphattál volna tapasztalatokon alapuló választ, ha elárulod milyen nemi szerved van, nem a nemed, hanem anatómiailag, hogy mivel rendelkezel, mert a cikkben is olvashatod, hogy eléggé függ ettől a válasz)

2021. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!