Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meddig és hogyan kell análisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig és hogyan kell análisan maszturbálni ahhoz, hogy elélvezzünk?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 00:07
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Arra nem térnek ki, hogy meddig és hogyan is kell csinálni, hogy orgazmus is legyen belőle, de eddig ez a leghasznosabb válasz, úgyhogy köszönöm.
2021. ápr. 20. 19:51
 22/31 anonim ***** válasza:
52%

Na jó. Megpróbálok normálisan válaszolni. Neked kell kitapasztalni, hogy hogyan, és mennyi ideig. Ez mindnekinek más. Én lány vagyok, nem tudom, hogy az én válaszom segítene-e, mert nekem NUNIM van, és ha neked KUKID, akkor nem tudok segíteni. Nem értem miért olyan nehéz leírni a nemed. Már rég segíthettünk volna.

Nyomatékosítom: Neked kell kitapasztalni az időt, és a technikát. Van aki elmegy 5 perc alatt, van aki soha.

2021. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Nekem kell kitapasztalni. Megvan. Eljutottunk ide. Látod nem is volt annyira nehéz, ugye?
2021. ápr. 20. 20:04
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
De te azt gondoltad, hogy mindenkinek ugyanazok az igényei?
2021. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
100%
Értem én,hogy fogadjunk el mindenkit,nem ő tehet róla,hogy milyen nemhez vonzódik blablabla. De azt csak eltudod dönteni,hogy minek születtél biológiailag.
2021. ápr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

A természet nem olvasta a gender elméletet, egyszerűen az emberek egyik felének adott prosztatát a másiknak meg nem.

Ha a hátsódban akarsz turkálni és még jó is legyen neked, tudni kellene, hogy mit találsz ott.

2021. ápr. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
80%
Az hogy minek érzed magad az csak a te döntésed. Az hogy minek születtél az meg már a biológia és a több évszázados emberi evolúciójé. Szóval ha nem csak az agyadban akarsz bármit is élvezkedni akkor tudnunk kell hogy a tested a születésedkor csaj, vagy épp faszi volt. Csak erre próbáltak rávilágítani, de te képes vagy belekeverni a gendertémát. Gratulálok. Attól hogy frusztrált vagy mert nem fogad el mindenki, még nem kell belekötni minden kérdésbe mert csak magadraharagítod az embereket. Ez egy anoním oldal. Senki nem ismer senkit. Nem tudjuk mi a neved, hol laksz, hogy nézel ki. Ha te így is képes vagy berágni egy kérdésre akkor az a te szegénységi bizonyítványod, bocs..
2021. ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Már megbocsájtottam nekik. Nem tudták mit vétenek
2021. ápr. 24. 23:35
 29/31 anonim ***** válasza:
Nálam volt, hogy 3 perc alatt elélveztem... szanaszét spriccolt a farkam
2021. ápr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
És hozzá sem nyúltál a farkadhoz?
2021. ápr. 24. 23:41
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!