Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak idősebb, kiéhezett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak idősebb, kiéhezett férfi(ak) akik már annak is örülnének ha egy 18éves fiú kielégíti őt/őket?

Figyelt kérdés

Pl egy egyszerű szaunában fel ajánlja az egyik, hogy leszopna?

Sürün járok a Richter szaunájába a kondi után(ha a virus engedi) és szoktam a szanuába 1-2 en lenni 40+ de általában 55+osok, és elgondolkodom néha h leszopnám őket bármi viszonzás nélkül ott benn.

(Direkt nem meleg vagy bi katerogiába raktam, hisz lehet. hogy rég nem volt kapcsolata és csak örül a leszopásnak de amugy mindig nőket keres, csak itt erre volt alkalma.)



2021. ápr. 25. 17:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
persze, szextárskereső oldalak tele vannak velük
2021. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
:DDDDD megnézném a jelenetet. Nem írnád meg a párbeszédet?
2021. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom...én is olykor eléggé ki vagyok éhezve, de hetero pasiként nem vinné rá a lélek...egyszerűen nem vonz
2021. ápr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Heteró pasi nem fogja magát másik pasival leszopatni
2021. ápr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Tuti elzavarnálak, de még életemben nem voltam szaunában, nem is megyek soha.

Van ott biztos sok idős, aki a fiúkat szereti, próbáld meg.

2021. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Aki a fiatalabb srácokat szereti, az biztos, hogy örömmel hagyná, hogy kényeztesd, sőt, még az sem kizárt, hogy viszonozná a kedvességedet. Ha csak kíváncsivá teszed az ajánlatoddal, akkor is van esélyed nála. Viszont ha olyat találsz megszólítani, aki nem vevő az ilyenre, lehet, hogy seggbe fog rúgni.

És azon elgondolkodtál, hogy ha jó srác vagy, talán Ő tesz ajánlatot?

Válogatnál, ki jöhet szóba vagy bármelyik idősebb pasi jöhetne?

És miért indult el ez a gondolat benned az idősebb korosztály irányába? Nem könnyebb a saját korosztályodnál találni olyat, aki szeretné magát jól érezni?

2021. ápr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
6#-os nak. Sűrűn járok oda ha a virus engedi, föképp 50-70 évesek szanuáznak én ugy vettem észre, és elkezdett izgatni, hogy ott benn kielégiteném azt aki szeretné. 180cm vagyok 83-4 kiló, átlagos. Ha olyat találok aki nem vevő akkor vagy ő vagy én ki megyek onnan , ennyi.
2021. ápr. 25. 19:01
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Még egy kérdés a kérdés feltevőjéhez, maga a szauna helysége és hangulata izgat, vagy az idősebb pasi gondolata és jelensége?

És még egy kérdés, próbálkoztál már, tettél ajánlatot vagy sikerült már valakivel eljutni addig, hogy megtedd?

2021. ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Maga a sötét szauna hangulata izgat más férfiakkal. Még nem tettem ajánlatot senkinek csak bámultam a farkuk általában. de nem figyeltek soha, vagy csukott szemmel ültek v beszéltek a többiekkel vagy épp velem munkával kapcsolatban
2021. ápr. 25. 19:13
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig lecumizok heteró pasikat, 25-85 évesig! Kérik!
2021. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!